User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users Say

Platform Votes Score
Amiga Awaiting 5 votes...
DOS Awaiting 5 votes...


Critic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
57
DOSPC Joker (Jun, 1994)
Die Grafiken sind halbwegs brauchbar, das flüssige Scrolling geht selbst in massivem Spritegetummel kaum in die Knie, und die eintönigen Musikstücke lassen sich ja ebenso abstellen wie die spärlichen Sound-FX. Arya Vaiv ist also in keiner Beziehung ein Mußkauf, doch wer über gute Nerven verfügt, kann sich diese stellenweise unfaire Herausforderung zum fairen Preis ruhig antun.
45
DOSScore (Sep, 1994)
Hra je naprogramovaná celkem dobře - tj. všechno se hýbe svižně a jemně, ale je velice nenápaditá. Všechny raketky, příšerky a pozadí vypadají jako něco z deset let staré videohry. Levely jsou velice dlouhé a v případě smrti začínáte od jejich začátku. Navíc je dost proměnlivá obtížnost. První level jsem proletěl asi až na dvacátou hru, zatímco druhý level na první pokus! Bohužel, celkově nic moc. Existuje spousta sharewarových stříleček, které jsou mnohem lepší.
44
AmigaAmiga Joker (Sep, 1994)
Der langen Rede kurzer Sinn: Selbst wenn man es bloß als Trainingseinheit für die wahren Genre-Knaller ansieht, ist das so günstig erscheinende Game noch zu teuer!