User review spotlight: Ultima IV: Quest of the Avatar (DOS)

Cradle of Persia

Published by
Developed by
Released
Platforms
MobyRank MobyScore
Macintosh
...
2.8
Windows
...
2.7

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users Say

Platform Votes Score
Macintosh 2 2.8
Windows 2 2.7
Combined MobyScore 4 2.7


The Press Says

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
85
WindowsFreegame.cz
Jde o hříčku, kde je zapotřebí sbírat suroviny a peníze pro výstavbu městečka. Jak? Na hrací ploše je umístěno několik druhů předmětů. Půjde o zlaté mince, květiny, dřevo, diamanty atd. Některé věci leží na hnědých deskách. Ty jsou pro hráče klíčové, protože je musí všechny rozbít. Důležité je najít největší skupiny jednoho druhu. Klikněte na počátek řetězce a táhněte myší po všech položkách. Jakmile myšku pustíte, skupina zmizí a na její místo se přesunou další položky. Čím rychleji level vyřešíte, tím větší bonus za to získáte. Podle toho, kolik jste nasbírali surovin, si můžete koupit domky do vaší oázy. Jsou levely, po nichž si můžete dovolit i více staveb, ale i takové, které budou pouze prostředníkem mezi dalšími dvěma. Na první pohled vás uchvátí krásná grafika a na první poslech pak něžná hudba. Levely nejsou dlouhé a občas vám dokáží pěkně zamotat hlavu.
80
WindowsGameZebo
Then again, for all the title simply takes a proven concept and applies it to a different setting, and won't captivate twitch-happy enthusiasts, we're far from disappointed. Suffice it to say that Cradle of Persia will leave more dedicated players hooked for one thousand and one nights, and possibly then some.
69
WindowsGamingXP
Ein Spiel für alle Gelegenheitsspieler, die das Match-3-Spielprinzip lieben und dabei zwanzig Gebäude in sieben historischen Epochen Persiens aufbauen wollen.