Become a Patron to help us improve MobyGames!

Disney/Pixar's Finding Nemo: Nemo's Underwater World of Fun

Published by
Developed by
Released
Platforms
MobyRank MobyScore
Macintosh
...
...
Windows
...
2.6

Advertising Blurbs

CD Projekt Official Site (Polish distributor) - www.gram.pl:
  Gdzie jest Nemo? Na placu zabaw! Dołącz do niego i baw się w prawdziwie podmorskim stylu. Przed Tobą surfing, muzykowanie, gra w trzy muszle, wyścig z przeszkodami i wiele innych atrakcji, a wszystko w towarzystwie ulubionych postaci z wspaniałego filmu Disneya!

  Nie ma to jak współpraca - nawet w zabawie! Marlin buduje tor pływacki z przeszkodami dla synka, Nemo przygotowuje się do startu i walki o tytuł Superpływaka, a Ty możesz pomoc im obu. Czeka na Ciebie pięć zadań, jedna zabawa dla czystego relaksu i oczywiście wielkie podwodne wyścigi. Czy wszystkie ryby z całego oceanu chcą się dostać do Sydney? Dlaczego Prąd Wschodnioaustralijski jest taki piekielnie zatłoczony? Pomóż Dory, Marlinowi i Luzakowi ominąć przeszkody i dotrzeć do wiru. Masz dobrą pamięć? Przekonaj się, grając w "Kamienie do pary" - w nagrodę dostaniesz obrazek z jedną z postaci z filmu. Biedna Dory! Dlaczego akurat ona musi grać z rybami księżycowymi w zapamiętywanie kształtów? Pomóż jej koniecznie, bo z tego wszystkiego jeszcze zapomni, jak się nazywa! Żarło, nawrócony rekin, jest naaaaprawdę głodny! Nakarm go kulkami z wodorostów, byle szybko i zręcznie, to nie zrezygnuje z wegetariańskiej diety. "Trzy muszle" to słynna podmorska gra, która ćwiczy spostrzegawczość i pamięć. Pod którą muszlą ukrył się Blenny, przyjaciel Młota? Sprawdź to! A może masz ochotę skomponować własną melodię? Nic prostszego, wskakuj do akwarium, poznaj kolorowych członków orkiestry i klikaj na wszystkim, co zobaczysz - bo tutaj wszystko gra!

  Na koniec najlepsze: wyścig z przeszkodami i zbieraniem śpiewających małży. Omijaj bąbelkowe bariery, wodorosty i słupy trującego gazu, wykorzystaj tarcze, superpłetwy (prawdziwe turbodoładowanie!) i zegarki, które dadzą Ci dodatkowy czas. Trzymamy płetwy! Każde zadanie ma kilka poziomów trudności - musisz zmierzyć się z nimi po kolei, żeby Nemo mógł się cieszyć tytułem Superpływaka! Pośpiesz się, Nemo, Marlin, Dory i ich podmorscy przyjaciele czekają już tylko na Ciebie!
  • Zabawa z postaciami z wspaniałego filmu Disneya
  • 5 minigier, jedna zabawa muzyczna, a na koniec wyścig o tytuł Superpływaka
  • Zadania ćwiczące zręczność, spostrzegawczość i pamięć
  • Piękna trójwymiarowa grafika!

  Contributed by U.V. Impaler (7260) on Feb 11, 2007.

THQ UK website - Windows:

  RE-LIVE THE ADVENTURE!  When a young clownfish named Nemo is captured by a diver on his first day of school, his father, Marlin, embarks on an unbelievable quest to rescue his son. Extend the magic of the Disney Pixar movie mega-event; and grab your chance to become Nemo as you play Finding Nemo on your favourite games system

 • Play as all of the films key characters

 • Featuring fun replayable mini-games based on the events in the film and beyond

  Contributed by Xoleras (66269) on Aug 20, 2004.