User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users Say

Category Description User Score
Gameplay How well the game mechanics work (player controls, game action, interface, etc.) 2.3
Graphics The quality of the art, or the quality/speed of the drawing routines 3.2
Personal Slant How much you personally like the game, regardless of other attributes 2.3
Sound / Music The quality of the sound effects and/or music composition 2.6
Story / Presentation The main creative ideas in the game and how well they're executed 2.5
Overall User Score (6 votes) 2.6


Critic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
70
Gambler (Feb, 1996)
Najważniejsze jest jednak, że wreszcie zaczynają się pojawiać fajne polskie przygodówki. No, w końcu Polacy nie gęsi...Pozostaje tylko czekać na kolejne przygody Kajko i Kokosza lub ewentualnie inne ciekawe pomysły.
40
CD-Action (Jun, 1997)
A teraz pojawiła się wersja CD... i praktycznie nie wniosła żadnych zmian. Grafika nadal jest mizerna - rozdzielczość VGA, ogromna pikselizacja, płaskie postacie, niedopracowane animacje nie wywołują wzniosłych doznań estetycznych. Jedynym elementem, o jaki wzbogaciło się kompaktowe wydanie K. i K. są efekty dźwiękowe oraz mówione komentarze, które zastąpiły pojawiające się uprzednio napisy. Niestety, także w tym wypadku nie mogę zdobyć się na cieplejszy ton, ponieważ jakość dźwięku jest na poziomie podobnym do jakości grafiki. (CD-ROM release review)
40
Imperium Gier (Mar 05, 1998)
Czy jest zatem coś na plus? No więc - z grą jest tak, jak z polskimi filmami, jedni ich nie trawią, inni je lubują, bo są swojskie. Miło jest zobaczyć na ekranie polski chałupy sprzed setek lat, polskiego księcia i polskich wojów, polskie lasy i polską Polskę, po której szlajają się rycerze, chłopi walają się po karczmach, a w lasach straszą niedżwiedzie. Poza tym wielu graczy pamięta komiks. Dla nich powtórne spotkanie z Kajkiem i Kokoszem nie będzie takie okropne - powspominać zawsze śmiesznie. No i czy wszystkie gry muszą być takie piękne?
35
O ile wydana rok temu wersja na Amigę była najwyżej kontrowersyjna, o tyle Kajko i Kokosz na PC to pomyłka.