The Sims 2: Glamour Life Stuff Ad Blurbs (Macintosh)

missing cover art
...
Critic Score
100 point score based on reviews from various critics.
...
User Score
5 point score based on user ratings.

Advertising Blurbs

Electronic Arts site (Polish distributor) - www.ea.pl:
  Niezbędne akcesoria, dzięki którym życie nabiera blasku!

  Za sprawą tej kolekcji luksusowych mebli, modnych ubrań i wystawnych elementów dekoracyjnych, Simy będą spełniać swoje zachcianki i prowadzić wykwintne życie*. Stwórz pełne przepychu wnętrza, urządzając sypialnie, salony i jadalnie meblami najwyższej jakości.

  Sąsiedzi będą spoglądać z zazdrością na Simów paradujących w eleganckich sukniach, gwiazdorskich kreacjach wieczorowych i modnych ubraniach sportowych. Nowy zestaw akcesoriów oferuje 60 nowych przedmiotów, w tym m.in. popartowe obrazy, kanapy segmentowe, wysokiej klasy sprzęt stereo, futra i wiele innych!

  NAJWAŻNIEJSZE CECHY

  Olśniewające dekoracje
  Skorzystaj z zestawu luksusowych mebli do sypialni, salonu i jadalni.

  Stylowe kreacje
  Dobieraj gustowne suknie wieczorowe, szykowne kostiumy i najmodniejsze kreacje znanych domów mody.

  Prestiżowe przedmioty
  Lista 60 nowych przedmiotów obejmuje m.in. wyszywane cekinami suknie, luksusowe kanapy segmentowe oraz jedwabne pidżamy. Oto niektóre propozycje:

  • Wieża stereofoniczna „Dopieszczone dźwięki” - To nowoczesne uzupełnienie Twojej kolekcji domowych urządzeń elektronicznych pieści zarówno uszy jak i oczy. Wieża stereofoniczna „Dopieszczone dźwięki” zapewnia pełną satysfakcję i rozkosz słuchania, dzięki opatentowanej technice Nadęcie Dźwięku. Jeśli nie należysz do śmietanki, rozejrzyj się wśród tańszych towarów, ponieważ ten ekskluzywny system dźwiękowy dostępny jest jedynie dla dobrze usytuowanych.

  • Łóżko „Luksusowy sen” - Niewiele materacy i łóżek jest dość solidnych, by podtrzymać Twoje władcze jestestwo w całej okazałości. Ciężkie jest życie majętnego Sima w tych czasach! Na szczęście, łóżko „Luksusowy sen” stworzono z myślą o spokojnym wypoczynku oraz zapewnieniu ulgi Twoim zmęczonym plecom i pośladkom. To mebel wart swojej ceny, bowiem lepszego łóżka ze świecą szukać!

  • „Bez tytułu” Leona Kufla - Porzucając mało atrakcyjną posadę w przemyśle spożywczym Kufel objawił się na rynku sztuki jako jeden z najbardziej intrygujących malarzy-samouków. Jego seria popartowskich obrazów znana jest z tego, że kontestuje współczesną kulturę subtelnie, lecz bezwzględnie.

  • Stół „Bankiet na sześć nakryć” firmy Arystokracja - Rodzina, która cieszy się takim zbytkiem, winna celebrować każdy posiłek. Specjałami należy delektować się w skupieniu. Czasem można wtrącić: „Czy możesz podać mi sól?”. Oto właściwy stół do jadalni dla dobrze sytuowanych smakoszy wykwintnej kuchni. „Bankiet na sześć nakryć” – tylko dla majętnej elity.

  Contributed by UV (7214) on Jun 20, 2007.