User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users Say

Platform Votes Score
Linux Awaiting 5 votes...
Windows Awaiting 5 votes...


Critic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
90
WindowsPlné Hry (Apr 14, 2009)
Celkově vzato jsem ze Smokin' Guns na rozpacích. Žánrové konvence splňuje na jedničku, avšak obávám se, že western si zasloužil trochu výraznější odlišení hratelnosti od Q3A.
88
WindowsFreegame.cz (Jan 28, 2009)
K technické stránce hry mohu říci jen jediné, dnes již nikoho nenadchne, ale také nikoho neurazí. Jestli jste byli spokojeni s Quakem, pak budete spokojeni i se Smokin' Guns. Pokud však čekáte něco revolučního, asi budete mírně zklamáni. Teď už však hrejte, neboť divoký západ čeká.
80
WindowsHrej! (Jun 05, 2009)
Celé to běží pod stařičkou technologií OpenGL, takže graficky i zvukově se nějaký zázrak nekoná, avšak pěkný nadprůměr si udrží. Neodpustím si výtky k přílišné zabugovanosti a chybkám inteligence soupeřů v kampani, kteří působí ve všech ohledech jako po prožití divokého večírku. Celkově dělá unikátní prostředí, orámovanou výbušnou akcí, záživnou pro všechny příznivce FPSek. Jasný tip!
80
WindowsSoftonic (2009)
Plutôt sommaire techniquement, Smokin' Guns est une vraie réussite grâce à l'ambiance de western dans laquelle il nous plonge. Décevant en solo, ce jeu de tir gratuit prend tout son sens à plusieurs.
80
WindowsSoftonic (Jan 15, 2009)
Smokin' Guns is a Wild West version of Quake III with support for single and multiplayer games and all the necessary ingredients for a fun, action-packed FPS.