Moby Poll: Do you pre-order games, buy at launch, or wait?

A Cat's Night (Windows)

Published by
Developed by
Released
Platform
...
MobyRank
100 point score based on reviews from various critics.
...
MobyScore
5 point score based on user ratings.

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayThe Press Says

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
82
Freegame.cz
Během svého putování narazíte na mnoho charakterů ze světa zvířat. Vše, včetně rozhovorů, je podáno velmi příjemně a často i vtipně. Někdy si pouze poplkáte a někdy vám dají důležitou radu. A Cat's Night je poin-and-click adventura. To znamená sbírání předmětů a jejich používání. Samotné řešení hádanek zde není extrémně obtížné, ale hlavu přeci jenom musíte zapojit. Po technické stránce nemám nic, co bych mohl vytknout, prostě grafika je fajn, žádné bugy a chyby mě nenavštívily a já jsem si herní dobu příjemně užil.
80
PinèHry.cz
A Cat's Night je zábavná hra, která není určena dětem, jak by se mohlo na první chvíli zdát. Rozhovory nejsou ani zdaleka hloupé a humor v nich obsažený je často popkulturní a narážkovitý. Díky obsažené hudbě, která hraje Oraziovi do kočičího skoku snad na každé obrazovce a barvitému grafickému zpracování, je dobře zajištěno i technické zázemí celé hry. Hru bych možná nedoporučoval jen těm, kteří ze srdce nenávidí kočky, protože je tu trošku „překočičkováno“. Pokud ale i tak dáte těm roztomilým chlupatcům šanci, může hra klidně působit jako terapie.
70
Hrej!
Na nalezení řešení má jen jednu noc, což je ale poměrně dost času pro klasickou point-n-click adventuru. Díky nápaditému zpracování a humorným dialogům získává A Cat's Night solidní hodnocení i od nás, stahujte!