Advertising Blurbs

Electronic Arts site (Polish distributor) - www.ea.pl:
  Wszechobecne w Battlefield 2142: Northern Strike starcia bezpośrednie wciągają w wir desperackiej walki o kontrolę nad ostatnimi nadającymi się do zamieszkania skrawkami Ziemi. Rozpoczynając swoją ostateczną ofensywę, Koalicja Panazjatycka potajemnie przemieściła się w głąb Europy, zmieniając opuszczone obszary miejskie w prawdziwe fortece. W obliczu tej sytuacji Unia Europejska musi bezzwłocznie postawić w stan gotowości północne bastiony, by wyprzeć jednostki wroga i odzyskać przewagę.

  Na pierwszy ogień w Battlefield 2142: w Northern Strike wprowadzono nowy tryb Zdobywcy oraz trzy dodatkowe scenariusze przedstawiające zacięty bój o most na Renie, walkę o kontrolę nad alpejskim portem Tytanów w Bawarii oraz klaustrofobiczne starcie, którego stawką jest wyzwolenie Lipska. Ten zestaw specjalny do Battlefield 2142 oferuje również nowe pojazdy, m.in. IFV Goliath (Unia Europejska) i IFV Hachimoto (Koalicja Panazjatycka), oraz dodatkowe elementy wyposażenia do odblokowania, odznaki, baretki i wiele innych.

  Najważniejsze cechy

  Bezpośrednie starcia piechoty
  Działania wojenne cechują się teraz zwiększoną dynamiką.

  Trzy nowe mapy w Europie
  Pola bitewne w postaci pokrytych śniegiem postapokaliptycznych miast i alpejskich łańcuchów górskich.

  Dwa nowe pojazdy
  Zaprojektowane specjalnie z myślą o wspieraniu uderzeń piechoty. Lekki IFV Hachimoto dla Koalicji Panazjatyckiej i potężny, ciężki IFV Goliath dla Unii Europejskiej.

  Zwiększone możliwości przetrwania
  Dziesięć nowych odznaczeń, jedna nowa szpila i dziesięć przedmiotów do odblokowania. Kredyty zdobyte w tym zestawie specjalnym można wykorzystać w podstawowej wersji gry.

  Bohaterska akcja w trybie Tytan
  Możliwa jest teraz na dwóch mapach - wreszcie można rywalizować w scenerii miejskiej.

  Nowy tryb Zdobywcy
  Jeszcze bardziej gorące potyczki na wszystkich trzech nowych mapach.

  Poziome wystrzeliwanie kapsuł
  Dodatkowa możliwość szybkiego przemieszczania się piechoty.

  Contributed by UV (7214) on Mar 11, 2007.