New Release: Pillars of Eternity, a new RPG perfect for fans of Baldur's Gate and Icewind Dale!

Codename: Gordon (Windows)

Codename: Gordon Windows Main game screen

MISSING COVER

88
MobyRank
100 point score based on reviews from various critics.
3.3
MobyScore
5 point score based on user ratings.

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users Say

Category Description MobyScore
Acting The quality of the actors' performances in the game (including voice acting). 3.1
AI How smart (or dumb) you perceive the game's artificial intelligence to be 2.9
Gameplay How well the game mechanics work (player controls, game action, interface, etc.) 3.2
Graphics The quality of the art, or the quality/speed of the drawing routines 3.8
Personal Slant How much you personally like the game, regardless of other attributes 3.3
Sound / Music The quality of the sound effects and/or music composition 3.5
Story / Presentation The main creative ideas in the game and how well they're executed 3.3
Overall MobyScore (17 votes) 3.3


The Press Says

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
95
FreeHry.cz
Technická stránka je velice rozporuplná. Graficky je na tom Codename: Gordon abych pravdu řekl tak napůl. Někdy opravdu perlí, ale někdy je srovnatelný jen s průměrnými tituly své kategorie. Rozpačité pocity mám z nároků na hardware. Ačkoliv se můj „stroj“ vleze do doporučených požadavků naprosto v pohodě, najdou se hodně slabá místa, kde je cítit znatelné cukání. Světe div se, právě vysoké nároky na počítače jsou snad tím jediným temným záporem, kterého si lze povšimnout. Zbylé věci jsou patřičně na svých místech, což dělá tento počin jedinečným. Vřele doporučuji!
90
Plné Hry
Co tedy dodat na konec? Na rovinu bych prostě od tak veliké hry čekal o něco více a na druhou stranu o něco méně zásadních chyb a nelogičností. Jinak uslyšíte jak zvuky, tak hudbu, která se sem celkem hodí, ale jinak prostě mohli kluci z Nuclear Vision odvést lepší práci, ale co naplat, hlavně, že je to zadarmo. Investovat do této hry by se vám vážně moc nevyplatilo, ale hlavně rozhodněte, zda stáhnete těch 40 MB. Nemáte-li co hrát, určitě vás Gordon (jenž vypadá jako Prehistorik) na několik chvil zabaví.
90
Clubic
Entièrement gratuit avec des graphismes très sympathiques, CodeName : Gordon est une réussite d'autant plus que les dialogues sont très amusants. On regrette seulement l'absence de scrolling horizontal et un mode deux joueurs.
89
Freegame.cz
Co mě mrzí, je délka hry, která je ostudná. Do hodiny byste měli hru dohrát a to bez větších obtíží. S bossi na konci levelů byste neměli mít práci. Stačí jen namířit, párkrát se krýt a je vymalováno. Když už hru dohraji, rád bych zkusil multiplayer, který Codename Gordon však nenabízí. Dále mi chybí možnost uložit si hru, která se v žádné hře neztratí. Tyto absence trochu vynahrazuje trénink, kterým si můžete projít před tím, než se pustíte do samotné hry. V případě, že ho absolvujete bez jakýchkoliv problémů si můžete být jisti, že do hodiny zmizí Codename Gordon z vašeho počítače, neboť hru do hodiny v naprosté pohodě dohrajete. Jde však o freeware verzi Hale-Life a to asi donutí každého „pravého“ hráče si ji stáhnout nevnímaje těch 40 MB! Potrápí se však hráči, kteří nevlastní příliš výkonné mašiny. Věnujte se proto doporučenému hardware, kde by hra měla běžet bez jediného seknutí.
80
VictoryGames.pl
Po pewnym czasie zabawa się niestety nudzi, więc nie polecam w bardzo dużych dawkach. Produkcja lekka nie jest (40 MB), ale z całą pewnością warto ją pobrać. Posiadacze systemu Steam mogą ją ściągnąć bezpośrednio przez niego (wspomniana przeze mnie na początku promocja gry przez Valve). Dla wszystkich fanów Half-Life'a to absolutny "must have", i co najważniejsze - darmowy.
80
Hrej!
I přes tyto zápory řadím Codename: Gordon vysoko mezi ty nejlepší free plošinovky, se kterými jsem měl v poslední době tu čest. Nevím, zda mne uchvacuje svět Half-Life, či samotný Gordon Freeman, ale tento titul má rozhodně něco do sebe.
80
gotoAndPlay()
At the end of the day codename gordon can´t compete with 2d console game classics like metal slug and the contra series but its diversity in weapon and item set,different levels and several endbosses raise the bar in flash jump´n´shoot gaming.