The Fish Fillets II Reviews (Windows)

Published by
Developed by
Released
Platform
88
Critic Score
100 point score based on reviews from various critics.
...
User Score
5 point score based on user ratings.

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
100
Hrej! (Mar 02, 2007)
Něco času jsem dumal, jestli si takhle vycizelovaná hra nezaslouží rovnou desítku. Opravdu mě nenapadá zápor, který by šlo vypíchnout a postavit kolem něj argumentaci, že za deset dnes tedy opravdu ne. Po všem tom rozplývání se ale neuškodí větší míra přísnosti a ruku na srdce, Fish Fillets 2 nikdy nedosahují satirických nadhodnot (uhm...) Pythonů nebo třeba Woodruffa, abychom neutíkali od média a žánru – filety ostatně trčí na půl cesty k regulérní adventuře. Pořád je to „jen“ rodinná zábava, i když pravděpodobně ta nejchytřejší, jakou dnes na počítači můžete sehnat. Být v papírovém časopise, načančal bych devítku pro ně celou hrstí nejrůznějších ozdob, ale tady mi nezbývá, než chválit slovy: chtěl bych říct, že Fish Fillets 2 jsou famózní hra.
87
Bonusweb (Apr 18, 2007)
Fish Fillets 2 jsou opravdu výtečnou hrou. Ačkoliv i já jsem si myslel, že logické hry mě nijak zvlášť neberou, opak se stal pravdou a myslím, že podobně na tom bude hodně hráčů. Je to hra na ovládání velice jednoduchá, nicméně řada úrovní, které hra nabízí, je poměrně těžká a plnění některých z těchto levelů není záležitostí na pár minut. Na druhou stranu, ve srovnání s prvním dílem je dvojka o poznání lehčí. Hráčům, kterým těžké úrovně nečiní problémy, hra nabízí sbírání hvězdiček, takže si každý přijde na své. Před vydáním nových filet se mnoho lidí obávalo grafiky. Pěkná kreslená grafika z jedničky byla nahrazena moderní renderovanou, bez obav ale můžeme říci, že technické zpracování je na špičce. Zkrátka nové filety se povedly na výbornou. My jsme samozřejmě rádi, že v českých luzích a hájích vznikla natolik dobrá hra, že jejím pořízením rozhodně žádný hráč neprohloupí.
85
Doupe.cz (Mar 05, 2007)
Přemýšlím, jak Fish Fillets 2 jednoduše shrnout a není to nic jednoduchého. Pokud rádi aspoň občas u her přemýšlíte, prakticky nemáte důvod hledat jinou hru – aspoň ne dřív než Fish Fillets a jejich druhý díl dohrajete. Máte před sebou rozsáhlou logickou hru s perfektním deisgnem, úsměvným příběhem, zábavnými postavičkami, uklidňující hudbou... to vše dohromady je uzlíček geniální zábavy na mnoho desítek hodin. Užijte si to.
85
Sector (Mar 12, 2007)
The Fish Fillets 2 je skutočná lahôdka pre milovníkov logických hier. V tomto žánri je tím Altar Games ako doma a opäť raz presvedčil, že „umí“. Napriek rozprávkovému vzhľadu je titul určený hlavne pre kategóriu dospelých hráčov, pretože obsiahnuté rébusy a hádanky majú väčšinou veľmi vysokú obtiažnosť. Ústretové doplnky, ako je návrat o krok späť, vám však situáciu zjednodušujú, hoci naďalej vyvstáva otázka – dokážete si poradiť s každým logickým problémom v hre? Uspokojivú odpoveď získate len vtedy, ak si zakúpite jedinečnú hru The Fish Fillets 2.
80
Games.cz (Mar 12, 2007)
Důstojné pokračování prvního dílu se spoustou novinek a s příběhem, který sice není nijak světoborný, ale vaši pozornost udrží, hlavně díky spoustě dialogů, kterými je vyprávěn. Pokud máte velkou trpělivost a rádi řešíte logické hádanky, neměli byste váhat ani vteřinu. Mnozí shledají hru v pozdějších fázích hry až příliš těžkou, ale i tak s rybičkami jistě stráví spoustu zábavných chvil.