User Reviews

There are no reviews for the Windows release of this game. You can use the links below to write your own review or read reviews for the other platforms of this game.


Our Users Say

Category Description User Score
Acting The quality of the actors' performances in the game (including voice acting). 3.8
Gameplay How well the game mechanics work (player controls, game action, interface, etc.) 3.5
Graphics The quality of the art, or the quality/speed of the drawing routines 3.6
Personal Slant How much you personally like the game, regardless of other attributes 3.8
Sound / Music The quality of the sound effects and/or music composition 3.4
Story / Presentation The main creative ideas in the game and how well they're executed 3.8
Overall User Score (11 votes) 3.6


Critic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
91
Freegame.cz (May 13, 2006)
Co se týče obtížnosti, tak ta je poměrně na vysoké úrovni, ale jakmile budete mít jakýkoliv problém, neváhejte se na mě obrátit v našem diskuzním fóru. Trochu mi neseděl interface. Ve své době to byl sice unikát, ale dnes svou lehkou zastaralost nezapře. Není to ale nic, na co byste si nezvykli. Grafika a celkové zpracovaní je pak opět velmi příjemné. Sečteno, podtrženo, jedná se o příjemnou adventuru, na níž se sice zub času podepsal, ale holdujete-li tomuto žánru, pak vám stažení doporučujeme. K dispozici je totiž i solidní ozvučení a dabing. Kvalita se nezapře. Přejeme příjemnou zábavu.
90
GameHippo.com (Nov 07, 2004)
Flight of the Amazon Queen is definitely not to be missed by any adventurer, but recommended to any other gamer - except little children, due to some sexual innuendos here and there (but nothing big, don't worry - this is not Leisure Suit Larry). Let's hope more developers will follow the example of this game and Beneath a Steel Sky, releasing their old adventure games to the public.
80
GameTrip.net (Mar 12, 2007)
Donc comme je l’ai déjà écrit, il est fun, jouable via ScummVM, et il ravira les bons vieux addicts que vous êtes. Je ne vois pas quoi ajouter, votre Honneur!
80
Plné Hry (Mar 23, 2004)
Hra existuje ve verzi s namluvenou konverzací i bez ní, já recenzoval verzi s konverzací, takže jsem ocenil i kvalitní namluvení. Hra by bez toho nebyla tak moc poutavá. Pokud chcete hrát bez návodu, připravte se na to, že vám vyřešení zabere určitě přes deset hodin, protože je Flight of the Amazon Queen docela rozsáhlá hra a navíc se třeba kvůli banánu budete muset mnohokrát vracet přes několik scénárií. Hra byla donedávna komerční a její technická stránka tomu odpovídá. Bohužel je také stará, takže grafika už je přežitá a raději doporučuji hrát v malém okně než ve fullscreenu pozorovat velké čtverečky. Patříte-li k fandům adventur, měli byste Flight of the Amazon Queen rozhodně vyzkoušet. A u příznivců Indiana Jonese to platí dvojnásobně.
80
Hrej! (Nov 08, 2005)
Jinak jde o pohodovou adventurku hranou klasickým point'n'click stylem s ovládáním prostřednictvím SCUMM systému ikon s příkazy. Grafické zpracování je už mírně archaické a délka hry není největší, na zábavnosti ale za těch pár let příliš neztratila - a zdarma rozhodně za vyzkoušení buď v CD nebo disketové verzi určitě stojí.
80
Adventure's Planet (Sep 04, 2007)
FOTAQ è un tuffo nel passato che tutti gli avventurieri degni di tal nome dovrebbero fare, anche perchè il gioco è disponibile gratuitamente in versione completa, sotto licenza freeware, sia nell'edizione su floppy (con sottotitoli in italiano) sia nella versione originariamente distribuita su CD (sottotitoli in inglese), caratterizzata da dialoghi audio interamente doppiati.