Heartland Deluxe Reviews (Windows)

Published by
Developed by
Released
Platform
...
Critic Score
100 point score based on reviews from various critics.
...
User Score
5 point score based on user ratings.

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
74
Freegame.cz (Jun 30, 2007)
Zdá se vám jméno dnešní gamesky povědomé? Pravděpodobně se vám vybavila gameska Heartland, která se již nějaký ten pátek hřeje v našem archívu. Dnes tu máme čest s její deluxe verzí. Změn je opravdu poskrovnu, z čehož vyplývá i fakt, že stejně jako původní titul není problém vše dohrát za několik málo minut. Vše je totiž v jedné jediné místnosti.
70
Plné Hry (Dec 05, 2006)
Zhodnotit Heartland v rámci adenturního žánru není nijak jednoduchým úkolem. Spíše než o plnohodnotnou adventuru se jedná o interaktivní příběh vyprávěný opravdu chutným a zajímavým způsobem,který vás bude bavit. Víc ale od této hry nečekejte.
70
Hrej! (Dec 02, 2006)
Dohrání Heartlandu je vlastně velmi prostou záležitostí, celkově vzato stačí prozkoumat všechny předměty a přehrát všechny magnetofonové pásky. Přesto je to příjemně strávených pár minut. Oproti původní verzi je Heartland Deluxe vylepšen v několika ohledech. Disponuje o něco hezčím grafickým zpracováním, lepší hudbou a několika dalšími úpravami, které z něj dělají o maličko lepší, i když obsahem stejnou hru.