La Croix Pan Reviews (Windows)

La Croix Pan Windows Introduction sequence

MISSING COVER

Released
Platform
71
Critic Score
100 point score based on reviews from various critics.
...
User Score
5 point score based on user ratings.

User Reviews

One of heroic episodes of American Sniper during World War II (but as all heroic episodes is incredibly short) POMAH (49062) 3.6 Stars3.6 Stars3.6 Stars3.6 Stars3.6 Stars

Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
80
VictoryGames.pl (Mar 28, 2008)
Jak już powiedziałem wcześniej, La Croix Pan przypomina od strony graficznej stare produkcje. Ciężko zaś określić muzykę – pasuje do rozgrywki, jest trochę mroczna, zdecydowanie nie brzmi „wojskowo”. La Croix Pan to solidna, klimatyczna przygodówka. Niestety, jak już mówiłem, jest zdecydowanie za krótka. Mimo to warto w nią zagrać, przyrzekam, iż żadna minuta przy niej spędzona (a jest ich niewiele) nie będzie czasem straconym.
78
Freegame.cz (Jun 22, 2007)
Dočkáte se několika nepříliš náročných úkolů a také akční vložky, kdy si zastřílíte jako opravdový sniper. Vše doprovází příjemné ozvučení a lehce nadprůměrná grafika. Škoda jen, že tato sympatická adventurka není těžší. Vydrží vám totiž jen na několik desítek minut. Pokud nám autoři přichystají trochu delší pokračování, určitě bude kandidátem na nejvyšší příčky. La Croix Pan je tedy skvělou zábavou, bohužel ne na dlouho…
70
Plné Hry (Jun 14, 2007)
Zasazení a samotné zpracování se hodí jako takové důstojné zakončení jinak napolo kritické a napolo pochvalné recenze. I když tedy na dlouhou dobu neoslní obsahově, alespoň několik plusových bodů za zpracování a slušné animace či zvuky je přičíst takřka nutné.
70
Hrej! (Jun 18, 2007)
Především ale LCP boduje skvěle zpracovanou tísnivou atmosférou, k níž dopomáhá zejména stylové vizuální zpracování s důrazem na pošmourné a zatuchlé lokace, které snadno navodí tísnivý pocit z války. Bohužel si ho budete užívat jen necelou půl hodinu, poněvadž po této době La Croix Pan skončí. Ano, krátkost je jediným, ale zato velmi významným záporem tohoto titulu, kvůli němuž nemůže aspirovat na excelentní hodnocení. Alespoň sedmičku si ale rozhodně zaslouží.
60
FreeHry.cz (Jul 18, 2007)
Nemůžu si pomoct, ale něco mi to připomíná. Nevím, jestli je to tím, že her z tohoto prostředí už vyšlo tolik, nebo jestli se to už přímo v nějakém filmu či hře objevilo. Druhá světová válka skončila před 62 lety, ale ve formě her je tu s námi pořád. Už na toto téma začínám být pomalu alergický… La Croix Pan je prostě a jednoduše další kousek z tohoto statického menu, které vám přinese zábavu na maximálně půlhodinku hraní. Pro adventurní nadšence, pro zkrácení dlouhé chvíle, nebo pro válečné nadšence jako dělané. Pokud je vám tedy něco z toho blízké, stahujte!