Polda 4 Reviews (Windows)

Polda 4 Windows Main menu

MISSING COVER

Published by
Developed by
Released
Platform
...
Critic Score
100 point score based on reviews from various critics.
...
User Score
5 point score based on user ratings.

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
90
Games.cz (Feb 26, 2002)
Pokud mám tuto hru zhodnotit jako celek, pak mé hodnocení vyznívá maximálně příznivě. Je to hra na slušné grafické úrovni, velmi dobře hratelná, zábavná, bez hluchých míst s malou pravděpodobností nějakého velezákysu.
77
Bonusweb (Feb 22, 2002)
Jak sami určitě dobře víte, po vydání třetího dílu Poldy to s budoucností série vypadalo všelijak jen ne dobře, ale nakonec nás Zima Software přeci jen přesvědčili, že dokáží jít s dobou a vytvořili hru, která je o třídu kvalitnější než její předchůdkyně. Děj tentokráte pojali vážněji než kdy předtím, vyvarovali se přitroublých narážek a jakýchkoliv akčních meziher a především nám představili detektiva Pankráce v nové trojrozměrné tělesné schránce. Přestože všechny změny považuji rozhodně za přínos, nerad bych nechal tvůrce usnout na vavřínech a proto připomínám, že v oblasti grafiky, hudby a v podstatě tak trochu i hratelnosti je stále co vylepšovat. Cestička k dokonalosti je ale nyní mnohem, MNOHEM kratší než před rokem. A kdyby snad byl případný pátý díl ještě vážnější, vůbec bych se nezlobil :o).
75
Sector (Mar 11, 2002)
Čo dodať na záver ? Kto odohral predchádzajúce tituly, nemôže váhať, myslím, že každý si nájde niečo na tejto hre. Jednoducho česká adventúra, ktorá nastavila myslenú latku kvality zase o nejaký kus smerom hore. Len tak ďalej.