Specnaz: Project Wolf Reviews (Windows)

Published by
Developed by
Released
Platform
Genre
Perspective
Gameplay
24
Critic Score
100 point score based on reviews from various critics.
...
User Score
5 point score based on user ratings.

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
54
7Wolf Magazine (Sep 06, 2006)
Попытавшись усидеть на двух стульях, словацкие труженики смачно просвистели между ними. Specnaz не сможет вызвать интерес ни у фанатов шутеров от первого лица с претензией на реализм, ни у симуляторов спецподразделений вроде Delta Force или Rainbow Six. В минусах - долгие загрузки и огромные территории, по которым следует пробираться с осторожностью сапера, который, как известно, ошибается всего один раз - "ворошиловские стрелки" с той стороны не дадут сделать ни одного лишнего шагу; нудные задания по зачистке всего и вся; невнятное управление командой; слабая визуализация (посмотрев вступительный ролик, вы все сами поймете), умудряющаяся основательно подтормаживать, и не доведенный до ума движок, который хоть и не выдает критических ошибок, но позволяет присматриваться к своей изнанке регулярно. Все остальное ниже среднего. В общем, непочатый край работ для бета-тестеров, может быть, хотя бы к анонсированному сиквелу что-нибудь изменится. А пока что - выстрел "в молоко".
31
PC Guru (Oct 21, 2006)
A Project Wolf rövid, végletekig lecsupaszított, idejétmúlt játék, amely csupán azt az üzenetet közvetíti, hogy a Szpecnyaz alapstratégiája a következő: berallyzni a bázis közepére dzsippel, majd a ránk bámuló zigótákat hátbalőni. Nincsenek géppuskafészkek, nehézfegyvereknek hírét sem hallották, és a kifejezetten speciális osztagokra komponált, épületről épületre haladós taktikát is gallyra vágja a látvány - minden helyiség, főhadiszállás, barakk üres (padló, tető, ablak és csókolom). Multiplayer nincs, hiányát illik jól nevelten tudomásul venni, és mielőbb beszerezni a Ghost Recon Advanced Warfightert a kultúrált szórakozáshoz.
20
Sector (Sep 13, 2006)
Specnaz: Project Wolf je mizerná hra. Produkt čakal na distribútora rok, ale čudujem sa, že vôbec nejakého našiel. Pôvodne to zrejme mal byť Delta Force na slovenský spôsob, ale tento pokus skončil totálnym fiaskom. Prvý titul zo série Delta Force vyšiel v roku 1998 a trúfam si povedať, že je rozhodne lepší ako Specnaz z roku 2006 (respektíve 2005). Čo k tomu viac dodať?
19
Bonusweb (Oct 16, 2006)
Specnaz: Project Wolf jsem důkladně prohnal přes trávicí ústrojí. Musel jsem. Ty hodiny strávené "veřejně prospěšnou prací" nejdou bohužel popsat jinak. Moje zlost se přesunula ze hry na její vývojáře, protože to, co si dovolili, se opravdu jen tak nevidí. Údajně několik let pracují na střílečce, která na první pohled vypadá relativně zajímavě a pro hráče svítá možnost, že si okusí Delta Force na ruský způsob. Nakonec to dopadlo tak, jak si můžete přečíst v odstavcích výše. Hra, kde logika a smysl pro strategii nehrajou žádnou roli. Ať je váš postup jakkoli opatrný, vždy vás dokáže zabít jedna zbloudilá kulka od rozespalého nepřítele a celou misi děláte znova, protože tvůrce nenapadlo udělat savování, které by se velice hodilo. Umělá inteligence, kterou stihli napsat snad za 14 dní, jen aby se neřeklo, svou práci neodvádí tak, jak bylo zamýšleno. Scénář kampaně? Chodit a střílet bez jakéhokoli rozptýlení v podobě nějakých příběhových vsuvek či dramatických zvratů.
15
Absolute Games (AG.ru) (Sep 08, 2006)
Десяток погнутых гвоздей + нескольких ржавых пружин + крышка от канализационного люка (с выгравированной пометкой «version 0.95») + совсем чуть-чуть мастерства = пожалуй, худший тактический шутер на свете.
10
Games.cz (Oct 07, 2006)
Specnaz: Project Wolf je zcela zbytečná hra se dvěma klíčovými nedostatky – prvním z nich je opravdu tristní hratelnost, druhým pak naprosto nezajímavé zpracování s neschopností konkurovat valné většině dnes vydávaných titulů. Další problémy se na tyto dva postupně nabalují a s efektem sněhové koule bobtnají do nezvyklých rozměrů. Je mi skutečně záhadou, jak někdo může na vývoji takové hry strávit přes pět let života a přitom si nepohlídat, aby hráč u hry vydržel alespoň po dobu jedné mise.