🐳 Latest Moby v2023.06.02 update

Judith

[ All ] [ Linux ] [ Macintosh ] [ Windows ]

Critic Reviews 66% add missing review

Softonic ( ) (80%)

Judith is free, but it is very short, and while you are in control, there are points where you are pulled along, and difficulty is not really an issue. If you're looking for action packed gaming, this is not for you. Judith is closer to the genre people a referring to as "art" games. Judith is a curiosity, and you'll either enjoy it or hate it! Despite it's old fashioned looks, games in the past never really tried to tell stories in this way.

Apr 14th, 2009 · Windows · read review

Plné Hry (80 out of 100) (80%)

Podle mnoha ohlasů na webu byla Judith za grafiku často kritizována jako přímo archaická. Pravdou však je, že výběr takto obstarožního zpracování nebyl od autorů bezúčelný. Obrovské pixely všeho skutečně budí dojem archaismu, ale též vyvolávají nostalgické pocity na staré časy prvních FPS her. Z prostředí navíc čiší jakási anonymita která se k tomuto žánru hodí a která by při detailnější grafice ztratila své kouzlo. Kouzelnou se rovněž nebojím nazvat hudební vložku. Hudba se objeví jen občas, když se něco skutečně děje a nehraje konstantně, což je dobře. Jemné "drnkání" na piáno v rytmu padajícího podzimního listí se alespoň mě poslouchá velmi snadno a hned tak se neohraje.

Sep 16th, 2010 · Windows · read review

Freegame.cz (70 out of 100) (70%)

Tato hra je neobvyklá, zvláštní, možná i trochu divná chcete-li. Zkrátka to není kousek pro každého. Není to nějaká jednoduchá relaxace, byť ji projdete relativně rychle. Takže co je vlastně tato hra zač? To je těžké odhadnout.

Apr 18th, 2009 · Windows · read review

FreeHry.cz (50 out of 100) (50%)

O příběhu si musíme předně říct, že pokud neumíte anglicky, tak si jej vůbec neužijete a budete zklamáni. Ze začátku se v ději vcelku špatně orientuje, ale to se s jeho postupným obvíjením mění. Zajímavá je i forma vyprávění, kdy se střídavě ocitáte v říši snů a poté zpět v realitě. Každý další sen přidá novou nápovědu, která pomáhá udat směr dalšího postupu v příběhu. Takže když sen ustane, využijete vysněné informace a postoupíte o kus dál. Výtečně napsaný příběh občas dokreslují zvuky a tento celek tvoří vyprávění zajímavé až napínavé.

Aug 3rd, 2010 · Windows · read review

Hrej! (5 out of 10) (50%)

Věřím tomu, že Judith opravdu nemá co říct těm, co chtějí hrát. Má však smysl pro všechny, kterým se zatetelí oči nadšením pokaždé, když se na scéně zjeví zase nějaký ten experiment. Nepochybně - a snad i hlavně - také pro ty, kteří rádi vstřebávají netradičně vyprávěné příběhy. Výsledné hodnocení vyjadřuje alternativní tvář hry, kde těžko určit konečné číslo, když si člověk vlastně ani není jist, co má hodnotit. Ale zážitek je Judith rozhodně. A moc zajímavý.

Apr 14th, 2009 · Windows · read review

GameStar (Germany) N/A

Grafikfetischisten werden die Nase rümpfen; Judith präsentiert sich nämlich in feinster 8-Bit-Optik. Wer sich davon nicht abschrecken lässt, den erwartet ein spannendes Adventure aus der Ego-Perspektive, das oft für Gänsehaut sorgt.

Feb 2013 · Windows

Player Reviews

We don't have any player reviews for Windows.

Contributors to this Entry

Critic reviews added by Scaryfun, Patrick Bregger.