Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
100
GameHippo.com (Feb 24, 2006)
This game is the most impressive clone of Bust-A-Move I've ever seen. The graphics are very impressive. They have a real nice feel to them and various cool effects make this game look professional. The sound is equally impressive. The game includes 100 levels and a fun two player mode. As would be expected, the gameplay consists of shooting bubbles upwards to form matches of 3 or more bubbles. If you want a professional quality freeware (GPL) game, this is a great choice.
95
FreeHry.cz (Mar 14, 2006)
Další třešničkou na dortu je grafické zpracování, které je jedním slovem nádherné, jak jste se už určite přesvědčili na přiložených screenshotech. Hra také obsahuje množství hudby v digitální kvalitě, která ideálně doplňuje požitek ze hry samotné. Pokud se tedy budete pod přívaly sněhu opravdu nudit, nebo budete chtít na nějakou dobu nechat realitu daleko za sebou, Frozen Bubble je pro vás jako stvořená.
85
Freegame.cz (Jun 25, 2005)
Grafika je pěkná, hudba příjemná a zvuky snesitelné. Hratelnost je na tom velmi dobře a to i přes fakt, že ovládání je vyřešeno jen pomocí klávesnice. Jediné, co mi trochu vadilo, byl fakt, že i když je v menu položka „fullscreen“, nešlo na něj přepnout. Dále se při spuštění otevírají dvě okna. Jedno, kde je hra, a druhé, kde jsou informace ohledně tohoto produktu a pokud bude chtít hru ukončit, musíte to udělat právě přes tohle okno. V průběhu hraní navíc můžete přijít na různé vychytávky. Strany hrací plochy jsou pokryty ledem. Když na ně nasměrujte kuličku a vystřelíte, pak se tato kulička bez problémů odrazí a bude pokračovat v nové dráze letu. Využít toho můžete například pro zasažení méně dostupných míst. Zpočátku to bdue sice trochu obtížnější, ale s trochou cviku to zvládnete ;).
66
Abandonia Reloaded (May 26, 2005)
All in all, Frozen Bubble is a potentially very nice and addictive Tetris clone with some drawbacks. If you like games like Tetris or Puzzle Bobble, you should give it a try. You may have to make quite a few changes with the editor before you can really enjoy the game, but then you will enjoy it.
60
VictoryGames.pl (Nov 14, 2006)
I tu tak naprawdę zaczyna się prawdziwa rozgrywka, która nie pozwoli wam odejść od tej gry przez wiele godzin. Grafika w grze jest prześliczna i bardzo dobrze wykonane tło dźwiękowe są jej atutami. Frozen-Bubble nie używa OpenGL przez co może zostać uruchomiony nawet na dość słabym sprzęcie.


antstream