Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream
SnowCraft Browser Start of the game

MISSING COVER

Published by
Developed by
Released
Official Site
Also For

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
89
Freegame.cz (Mar 03, 2002)
Bitva se odehrává na zasněžené (jak asi jinak? ;)) pláni, kterou zpestřují dva maličké kryty na každé straně. Tyto kryty jsou ovšem úplně na nic, ale vizuálně potěší. Každopádně je grafika krásná a roztomilá, stejně jako animace postav a vlastně celá hra! Super hříčka, která opravdu pobaví. Doporučuji!
70
GameHippo.com (Oct 04, 2004)
If you're looking for a good, simple arcade shooter, Snowcraft is a good choice. And don't worry, the fact that it's a game about a snowball fight doesn't mean it's unbearably childish.
69
FreeHry.cz (Dec 21, 2005)
Vánoce klepou na okno, na zemi leží vrstva sněhu... přišel ten správný čas dopřát si tuto atmosféru i v počítačovém zpracování. Nebojte, nadcházející svátky nás nedojali natolik, abychom přestali uveřejňovat akční hry! Jen té krve je trochu míň. Na nic nečekejte a vrhněte se do víru sněhových bitev.
60
Softonic (1998)
Snowcraft ist ein witziges, aber sehr simples Spielchen für zwischendurch. An Grafik und Spielablauf sollte man deshalb keine allzu großen Ansprüche stellen.
60
Hrej! (Dec 24, 2006)
Grafika i ozvučení je jednoduché, ale nic víc se od díla podobného ražení ani nepředpokládá. Důležitým faktem zůstává, že se Snowcraft hraje velice dobře. Jediným minusem je tak jeho krátkost-4 levely a pár bonusových dokončíte zhruba za čtvrt hodiny. Na krátké odreagování to však stačí.


antstream