Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users Say

Platform Votes Score
Macintosh Awaiting 5 votes...
Nintendo DS Awaiting 5 votes...
Windows Awaiting 5 votes...


Critic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
85
WindowsFreegame.cz (Jul 23, 2010)
Jde o hříčku, kde je zapotřebí sbírat suroviny a peníze pro výstavbu městečka. Jak? Na hrací ploše je umístěno několik druhů předmětů. Půjde o zlaté mince, květiny, dřevo, diamanty atd. Některé věci leží na hnědých deskách. Ty jsou pro hráče klíčové, protože je musí všechny rozbít. Důležité je najít největší skupiny jednoho druhu. Klikněte na počátek řetězce a táhněte myší po všech položkách. Jakmile myšku pustíte, skupina zmizí a na její místo se přesunou další položky. Čím rychleji level vyřešíte, tím větší bonus za to získáte. Podle toho, kolik jste nasbírali surovin, si můžete koupit domky do vaší oázy. Jsou levely, po nichž si můžete dovolit i více staveb, ale i takové, které budou pouze prostředníkem mezi dalšími dvěma. Na první pohled vás uchvátí krásná grafika a na první poslech pak něžná hudba. Levely nejsou dlouhé a občas vám dokáží pěkně zamotat hlavu.
80
WindowsVictoryGames.pl (Aug 31, 2010)
I tak po kilku popołudniach z Cradle of Persia dochodzimy do finiszu zabawy. Gra absolutnie nie jest innowacyjna, ale zabawa była przyjemna. Nie licząc tylko denerwującej muzyki. Czy nie można było przygotować przynajmniej kilku utworów zamiast katować mnie wciąż tym samym? Na szczęście muzykę można było wyłączyć. Oprawa graficzna jest średniawa, ale gra z 2007 roku lepszej mieć nie musi. Podsumowując, warto, o ile lubisz ten styl rozgrywki, który pojawił się w "Herosach Hellady". Gra oferuje naprawdę dużo zabawy, przechodzi się ją w dobrych kilkanaście godzin. A że nic nowego nie pokazuje, cóż, testując tyle casuali, już się z tym pogodziłem...
80
WindowsGameZebo (Apr 07, 2008)
Then again, for all the title simply takes a proven concept and applies it to a different setting, and won't captivate twitch-happy enthusiasts, we're far from disappointed. Suffice it to say that Cradle of Persia will leave more dedicated players hooked for one thousand and one nights, and possibly then some.
69
WindowsGamingXP (Jun 11, 2009)
Ein Spiel für alle Gelegenheitsspieler, die das Match-3-Spielprinzip lieben und dabei zwanzig Gebäude in sieben historischen Epochen Persiens aufbauen wollen.


antstream