Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream

User Reviews

Whoopee-doo! Apogee makes their first VGA game! Katakis | カタキス (42133) unrated
General rule: Flamethrowers are sweeeet. HeHeHe.... Zovni (10629) 4 Stars4 Stars4 Stars4 Stars4 Stars
It's Halloween Harry!! Toadstool (56) 5 Stars5 Stars5 Stars5 Stars5 Stars
A truely great game! Tomer Gabel (4640) 4.5 Stars4.5 Stars4.5 Stars4.5 Stars4.5 Stars

Our Users Say

Category Description User Score
Gameplay How well the game mechanics work and the game plays. 3.8
Graphics The visual quality of the game 3.9
Personal Slant A personal rating of the game, regardless of other attributes 3.8
Sound / Music The quality of the sound effects and/or music composition 3.5
Overall User Score (41 votes) 3.8


Critic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
100
VictoryGames.pl (Aug 17, 2007)
W Alien Carnage grafika niestety nie zachwyca, lecz trzeba pamiętać, iż owa produkcja ma 14 lat. Klimat w niej jest nieco ponury, lecz tym bardziej wydaje się pasować do charakteru gry. Trzy poziomy trudności oraz możliwość wyboru dowolnego epizodu z pewnością przypadną do gustu tym graczom, którzy niekoniecznie są mistrzami w grach zręcznościowych. Generalnie uważam, iż warto zagrać w Alien Carnage i przypomnieć sobie dawne czasy.
90
Plné Hry (May 28, 2007)
Hodnotit technickou stránku hry v porovnání se současnými projekty by asi nebylo příliš vhodné. Každý průměrně inteligentní hráč totiž musí uznat, že v roce 1993 nemohli tvůrci tvořit taková grafická kouzla, na něž jsme momentálně zvyklí. I tak ale svět Alien Carnage doslova září svou propracovaností, která si vaši pozornost zaslouží!
90
Hrej! (May 31, 2007)
Krásná, detailní grafika představuje již jen třešničku na dortu, za níž o něco zaostává slabší ozvučení. Zde je však třeba vzít v potaz stáří hry, díky němuž můžeme tento zápor autorům snadno odpustit. Jinak ani co odpouštět není - Alien Carnage má i po 14 letech šmrnc a zapomenout se u ní na několik hodin nepředstavuje ani dnes žádný problém.
90
FreeHry.cz (Jun 17, 2007)
Grafika je dnešní poměry pochopitelně nestandardní, setkáváme se s typickými „kostičkami“. Ani ozvučení není zrovna nejmodernější, ale má své kouzlo. Zub času se na počinu nesmazatelně podepsal, někomu to může vyhovovat, jinému nikoliv. Alien Carnage je klenot, na kterém se od doby jeho vzniku usadila silná vrstva prachu, přesto se však mezi dnešními hity jen tak neztratí. Neváhejte a stahujte, velikost archivu není nijak závratná a tohle opravdu stojí za to!
88
Freegame.cz (Jun 22, 2007)
Mimochodem, dnešní gameska je specifická tím, že patří jak do druhé skupiny, tak i tím, že je od společnosti Apogee/3D Realms, která je charakteristická právě naprosto špičkovou kvalitou. Předem ale upozorňujeme, že bez programu DOSBox si gamesku dopřejete jen opravdu stěží. Co se námětu týče, věřím, že mezi vámi není prakticky nikdo, kdo by si nedokázal představit, oč vlastně půjde. Velmi jednoduše řečeno, v roli jednoho dobrodruha s jetpackem na zádech se vydáváte do džungle zmutovaného velkoměsta, pomoci několika přeživším dámám v nesnázích. Úkol jako stvořený pro opravdové hráče. Doporučujeme!
75
Alles in allem ist Halloween Harry die Registrierung wert. Besonders die tolle Musik, die SoundBlaster-Besitzer verwöhnt, die gute Anleitung sowie der günstige Preis sprechen für das Game.


antstream