🎮 Check out The Top 10 Consoles owned by MobyGames community!

atari mania

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
92
Abandonia Reloaded (Mar 05, 2006)
Overall this is a very excellent side scrolling fighting game that will surely give you some memories. And with 3 different characters, each with their own strengths and weaknesses you will have a different experience each time. Definitely check out Beats of Rage and prepare for a butt kicking experience.
90
FreeHry.cz (Jun 21, 2005)
Čekáte od hry excelentní zábavnost, výbornou hudbu a slušivou grafiku dovršenou výtečnou hratelností pro jednoho nebo i dva hráče? K tomu všemu zcela zdarma, a to jak pro PC, tak pro Dreamcast či PS2? Tato bojová hra, která vás vtáhne do drsné reality, je ojedinělý počin, jenž si prostě nesmíte nechat ujít!
82
Freegame.cz (Jul 11, 2004)
Přes všechny vychytávky a úžasnou hratelnost má hra jednu chybu, která vás asi dost potrápí. Grafika. Ta je tak bídná a na současnou dobu neuvěřitelně zastaralá. Při takové hratelnosti bych čekal, že se autoři pokusí udělat opravdu mistrné dílo, ke kterému patří hlavně kvalitní grafika, ale nestalo se. Nicméně vás to nemusí odradit od snahy dohrát hru až do konce. To může být pro některé těžký úkol a hra je tak může bavit i několik dní ;) Pokud jste však trávili čas u automatů, které podobné hry nabízely, tak je pro vás povinnosti Beats of Rage dohrát! :)
80
Clubic (Feb 04, 2004)
Du bon vieux Beat Them All, bien bourrin, comme on les aime. On regrette simplement la résolution limitée au 320x240... Sur un écran 19", ça fait un peu juste.
40
VictoryGames.pl (Jan 04, 2004)
Nalezy przyznac iz stopien trudnosci gry jest calkiem wysoki. Na swojej trasie spotkamy rowniez rozne skrzynki, czy kubly na smieci, w ktorych znajdziemy m.in. jedzenie, ktore odnowi stracona energie. Grywalnosc podnosi tryb dla dwoch graczy, w ktorym wspolpracujac likwidujemy przeciwnikow. Grafika oraz muzyka i efekty dzwiekowe sa bardzo przecietne. Gre polecam w szczegolnosci wszystkim fanom mangowych bijatyk, pozostalym graczom gra moze dosc szybko sie znudzic.


atari yars