Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
90
Z pewnością Lew Leon jest najlepszą polską grą, jaka dotychczas ukazała się na rynku. Na opinię tą składa się tak wysoki poziom wykonania, jak i grywalność. Cieszy fakt, że Polacy (nie gęsi i swój styl mają) też potrafią zrobić coś dobrego.
88
Gambler (Dec, 1996)
Kiedy pomyślę, że to dopiero debiut firmy Leryx-Longsoft i że następne gry zapowiadają się jeszcze lepie i ciekawiej, moje patriotyczne serce rośnie.
84
Gry OnLine (May, 2001)
Gra naładowana jest dużą dawką humoru i wymaga od graczy w równym stopniu zręczności oraz zdolności logicznego myślenia, dzięki czemu, mimo upływu lat powinna spodobać się wszystkim miłośnikom platformówek.
80
Lew Leon z pewnością spodoba się wszystkim miłośnikom platformówek, a szczególnie wytrwałym graczom. Gra jest naładowana dużą dawką humoru i może pochłonąć na dłuższy czas.
60
Reset (May, 1997)
Gra jest naprawdę dobra i warta uwagi ze strony miłośników platformówek. Odniosłem jednak wrażenie, że producent obawiał się, iż starszych graczy odstraszy nieco infantylny wygląd i zdecydował się na promocję wśród najmłodszych. Byłoby to dobre posunięcie, gdyby nie zbyt wysoko ustawiona poprzeczka, na poziomie w sam raz dla starych wyjadaczy tego typu gier.
38
Power Play (Aug, 1997)
So niedlich Leo teilweise auch aussieht, dem Zocker von harten Jump'n'Runs bietet das Flair-Spiel zu wenig Substanz: Die Kollisionsabfrage ist genauso dürftig wie die hackelige Steuerung. Die Level sind zu klein, die Monster zu unfair. Selbst für ein jüngeres Publikum dürfte Leo nur bedingt zu empfehlen sein: Dazu gibt es einfach zu viele Frustmomente.


antstream