Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream
Liero DOS Loading screen

MISSING COVER

Released
Platform
Genre
Perspective
Gameplay
Vehicular

User Reviews

The Greatest freeware game available on net Dheeraj Salecha (2) unrated
One of the best games I know of Ulvhockey (7) unrated
Worms in realtime with smooth engine and great particles/physics! Amazing fun and great for a freeware game!!! Optimus (83) 4 Stars4 Stars4 Stars4 Stars4 Stars
Best game on my (old) PC!!!! cheezcake (2) 4.67 Stars4.67 Stars4.67 Stars4.67 Stars4.67 Stars

Our Users Say

Category Description User Score
AI The quality of the game's intelligence, usually for the behavior of opponents. 3.0
Gameplay How well the game mechanics work and the game plays. 4.4
Graphics The visual quality of the game 3.5
Personal Slant A personal rating of the game, regardless of other attributes 4.1
Sound / Music The quality of the sound effects and/or music composition 2.9
Overall User Score (22 votes) 3.7


Critic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
100
GameHippo.com (Oct 20, 2009)
This is definitely one of the best freeware action games on the net. With such a small file size, there's no reason why you shouldn't download it, grab a friend, and have a blast.
93
Freegame.cz (Aug 04, 2001)
Liero je hra, která by mohla připomenout slavné Worms, avšak zdání klape a opak je pravdou. Přestože je hra velmi podobná, a má stejný cíl, tedy zabít protivníka, Liero se liší. V Lieru totiž jedete nonstop, realtime! Pokud hrajete multiplayer, hra se rozdělí do splitscreenu. Grafické zpracování je už hodně zastaralé a nepěkné, avšak tuny zbraní a vysoká hratelnost, to jsou ty pravé důvody, proč se stala jednou z nejstahovanějších a nejoblíbenějších freeware her pro dva hráče vůbec. Jde opravdu o skvělou věc, rozhodně neváhejte a stahujte!
80
Hrej! (Mar 27, 2006)
Singleplayer je zábavný, ovšem po chvíli omrzí, nicméně ho lze brát jako dobrý trénink pro multiplayer řežbu. Realtime dodává hře na dramatičnosti i na spádu, čímž připoutá k obrazovce nejednu dvojici hráčů. Vytknout by se dala snad jen grafická stránka, ale vzhledem ke stáří celé hry je to celkem opodstatněný nedostatek. Inspirace komerčním bratříčkem Worms je sice cítit na každém kroku, ale to ničemu nevadí, naopak. Přidáním vlastních nápadů vznikla neuvěřitelná řežba, která dokáže znesvářit nejeden zamilovaný pár ;-)
65
FreeHry.cz (Nov 06, 2001)
Dosti zajímavou předělávkou klasických Worms je právě dnešní hra Liero, která se sice nemůže pochlubit originálním nápadem, ale co se týče hratelnosti, tak tam na tom zase tak špatně rozhodně není. Váš úkol bude pochopitelně totožný s legendární předlohou, takže se opět vžijete do role malého, leč velice houževnatého a brutálního červíka, jehož úkolem bude doslova rozstřílet svého protivníka. Ještě před hrou si budete moci nastavit nějaké podrobnosti týkající se arzenálu zbraní, který ve hře chcete mít a pak se již můžete pustit směle do bitky. A že nebude jednoduché nad svým soupeřem zvítězit asi ucítíte velice brzy, neboť jeho převaha v rychlosti měnění zbraní a správného míření je značná. Ačkoliv hra obsahuje pouze jednu jedinou mapku, na které lze hrát, přesto věřím, že se vám hra zalíbí a přeji vám hodně vyhraných zápasů.
60
VictoryGames.pl (Jul 03, 2007)
Reasumując: beznadziejna oprawa + niesamowicie olbrzymie pokłady grywalności = złoto w najczystszej postaci. Wiele osób już pokochało Liero. Ty też możesz, wystarczy, że znajdziesz drugiego chętnego do gry i zaczniecie grać!


antstream