Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream
Permanent Daylight DOS Title screen

MISSING COVER

Released
Platform

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
84
Abandonia Reloaded (Jun 17, 2005)
Overall I had fun playing this game, it stood out as a unique adventure game that tried to poke out some of the most common adventure cliches that many adventure fans have experienced in one way or another and the developer really did an effective job expressing this. If you want to have, yourself a laugh or if you want to just play an adventure game check out "Permanent Daylight" and see for yourself.
73
Freegame.cz (Mar 23, 2003)
Grafika je u této hry obstojná, ale jelikož je dělaná pro rozlišení 320x240, tak také velké zázraky nečekejte. S tím také souvisí technické zpracování. Narozdíl od jiných adventu tu chybí popisky předmětů, a tak si někde pěkně užijete náš velmi oblíbený pixelhunting. Také by se dále vytknout rozlehlost. Narazíte zde jen na čtyři lokace na mapě. Pokud Vám ale tato skutečnost nebude vadit, určitě se dobře pobavíte, jelikož některé fórky jsou velmi dobře udělány a velikost hry je více než příznivá.
69
FreeHry.cz (Jul 21, 2002)
Když už se najde nějaká freewarová adventure, většinou jde o legrácku nebo pořádnou parodii. Výjimkou není ani Permanent Daylight, avšak nutno podotknout, že se jedná o výjimečně podařenou parodii se skvělým technickým zpracováním a gagy, kterým se budete smát ještě půl hodiny po dohrání hry. Pravda, Permanent Daylight není ani dlouhý ani obtížný, ale na pár minut je to příjemné zpestření.
60
GameHippo.com (Apr 01, 2002)
Permanent Daylight is not an ordinary point-and-click adventure game with an ordinary story. On the contrary, the story is quite eccentric with many twisted (and sometimes adult) jokes interwoven in the gameplay. The game is mouse-driven, right and left mouse buttons control the game. The graphics in the different scenes are cartoonish and looks professional.
60
Plné Hry (Mar 21, 2003)
Permanent Daylight se řadí mezi nejlepší freeware adventury vůbec. Nenabízí sice dlouhou zábavu, ale je to obrovsky vtipná a roztomilá hra. Vzhledem k její velikosti by se stažením neměli váhat ani ti, kdo adventury zrovna dvakrát v lásce nemají.


antstream