Tajemnica Statuetki Reviews (DOS)

...
Critic Score
100 point score based on reviews from various critics.
...
User Score
5 point score based on user ratings.

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
92
Tajemnica Statuetki jest grą dobrą. Tym bardziej polecamy ją jako grę tanią i osiągalną dla większości osób. Patriotycznym obowiązkiem wszystkich graczy powinno być kupienie jej od producenta i ukończenie.
50
Gry OnLine (2008)
Od strony wizualnej program prezentuje przyzwoity poziom, głównie dzięki zastosowaniu serii zróżnicowanych zdjęć. Nieco gorzej jest z oprawą dźwiękową, która występuje w ilościach śladowych. Razi brak animacji, ale w czasach gdy Tajemnica Statuetki ukazała się na rynku, już samo wykorzystanie digitalizowanych fotografii było szczytem osiągnięć polskich programistów.
40
Imperium Gier (Oct 10, 1999)
Zdjęcia do gry zrobiono w Nicei, Monte Carlo i Saint Tropez oraz w zborze kalwińskim w Jedrzychowicach. Sam kod programu powstał w asemblerze, co wydaje mi się straszne, gdyż stawiam właśnie pierwsze kroki w tym "temacie" - i mnie odpycha już po 3 rozkazach. Co ciekawe, gra ta jest ciągle dostępna w sprzedaży. Kosztuje 25 zł. Można ją też dostać na kompakcie Secret Service'u nr 44. Zagrać warto, bo i wiedzieć warto, że Polacy nie gęsi i lepsze scenariusze piszą.