Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users Say

Platform Votes Score
Macintosh Awaiting 5 votes...
Windows Awaiting 5 votes...


Critic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
88
WindowsFreegame.cz (Mar 14, 2012)
Ovládání je jako u podobných point-and-click adventur. Tedy sbíráte a používáte předměty. To je asi jedinou menší vadou celé hry, jelikož některé postupy nejsou zjevné a stane se, že se na pár minut zaseknete a začnete zkoušet všechny věci kolem vás, jestli nějaká interakce funguje. To ostatní je bez poskvrny. Od grafiky, přes naprosto famózní hudbu, až po hratelnost. I když se dějí nepříjemné věci, The Kite vás nepustí.
85
WindowsPlné Hry (Mar 23, 2012)
The Kite je technicky brilantní, jak se říká v nadpise. Grafika je stylově bohatá a nepostrádá nápad. Hudba zcela tvořená kousky Beethovenova génia mě potěšila víc než cokoliv jiného a atmosféra je pro hru druhé jméno. Nebýt často složitého tápání po smutných koutech toho smutného, fiktivního světa plného zmaru a zármutku, byla by hra dosáhla i na absolutní hodnocení.
80
WindowsHrej! (Jul 08, 2012)
Autoři této hry si dali setsakra záležet s vyjádřením melancholie, která je neoddělitelnou součástí zážitku, melodie Beethovenových skladeb na pozadí tomu dodávají na úplnosti. Styl grafického zpracování je patřičně zabarven do střídmých barev, jimiž se smutná nálada ještě více prohloubí, tady se myslí na všechno. The Kite má svoji vlastní tvář, kterou stojí za to vidět. Obtížnost je možná zbytečně náročná, ale to už nic nemění na tom, že si od nás tato adventura odnáší nadprůměrné známku.