User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users Say

Platform Votes Score
DOS Awaiting 5 votes...
Windows Awaiting 5 votes...


Critic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
97
WindowsFreeHry.cz (Nov 08, 2005)
Technické zpracování Poldy je skvělé a unikátní. Graficky je na tom více než dobře, zde si není na co stěžovat. Ozvučení je asi tím nejlepším, co lze na hře najít – kompletní dabing je prostě úžasný. Nevím, co chcete ještě slyšet. Hledat na hře chyby a snažit se vyšťárat nějaké ty zápory nemá cenu. Na freewarové scéně je prostě Polda unikátní počin a i když si myslím, že většina z vás už s ním měla tu čest, tak pro ty, kteří tuto kultovní hříčku ještě nevyzkoušeli, je stažení nutnost. Lepší adventuru zdarma (a legálně) ke stažení prostě nenajdete. Dnes recenzované dílko si prostě na nic nehraje a je to tak dobře. 92MB velký archiv je opravdu hodně, ale to je snad jediný zápor, který jsem na hře našel a jediná překážka, která brání Poldovi dosáhnout hodnocení 100%. Zkrátka, stahujte! :-)
93
WindowsFreegame.cz (Nov 04, 2005)
Kapitolou samou pro sebe je grafické zpracování. Příjemná a detailní SVGA grafika musí zákonitě zapůsobit na každého, a jsem přesvědčen, že líbit se bude většině z vás. Určitě potěší také kompletní namluvení Luďka Soboty, jenž svou práci zvládl jednoznačně na jedničku.
85
DOSGamesPort (Jan 14, 2004)
Protože na vývoji Poldy pracoval tříčlenný Sleep team, zaslouží všichni můj upřímný obdiv. I tři lidé dokázali vytvořit u nás úspěšnou hru, která se v žebříčku prodejnosti dlouho držela na prvním místě. Je to možná způsobeno velmi originálním nápadem, protože myšlenka hrát postavu obyčejného uniformovaného policisty tu ještě nebyla.
60
DOSBonusweb (Jul 10, 2001)
Polda je naprosto klasickou českou adventurou s typicky českým humorem, jehož narážky tentokráte odnesla Česká policie. Je to hra s velmi humorným příběhem, vtipnými úkoly a bezkonkurenčním dabingem, jenže je taky docela krátká, šíleně nelogická a její technické zpracování taktéž nijak nevyniká.