Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream
Published by
Developed by
Released
Platforms

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users Say

Platform Votes Score
Amiga Awaiting 5 votes...
DOS 5 1.3
Combined User Score 5 1.3


Critic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
90
DOSGambler (1996)
Prawo Krwi to jednak pozycja interesująca i ze wszech miar warta uwagi
80
AmigaAmiga Computer Studio (Jan, 1996)
Generalnie uważam Prawo Krwi za udany produkt.
70
AmigaTop Secret (Dec, 1995)
Mnie się ta gra bardzo podobała, choć po dłuższej zabawie okazało się, że pierwsze wrażenie wysokiej grywalności rozwiało się bezpowrotnie.
70
Motyw typowo bijatykowy przerywany jest dwukrotnie etapami wolfensteinowatej strzelaniny 3D, która jest najsłabszym elementem gry. Ostatnie dwa etapy to pościg samochodem widziany z lotu ptaka.
55
DOSGry OnLine (1999)
Mimo ambitnych zamiarów stworzenia Mortal Kombat w polskich realiach, trzeba jasno powiedzieć, iż Prawo Krwi pod względem grywalności nie dorasta pierwowzorowi do pięt. Banalna fabuła, schematyczność rozgrywki i wszechobecna nuda dyskwalifikują produkcję MyysArt jako dzieło wybitne. Jest zupełnie odwrotnie: z każdą kolejną minutą popada się w coraz większą frustrację. Niemniej jednak należy docenić wysiłki stworzenia realistycznego mordobicia przy ograniczonym budżecie polskich twórców.
35
AmigaPolski Portal Amigowy (Aug 06, 2006)
No i właściwie to wszystko. Właśnie oglądam ekran końcowy gry, zapalam papierosa i myślę sobie: "panie Dziubałtowski uratowałeś Polskę i rozgromiłeś mafię szczecińską". Ale człowiek czuje niedosyt. Z jednej strony dobra grafika w sekwencjach walki, a z drugiej tragiczne wykonanie części 3D oraz brak tego czegoś, co jedni nazywają grywalnością a inni miodnością. Słabo także jest z klimatem. Gra ani nie straszy, ani nie bawi, ani nie wciąga. Jest to po prostu średnia gra. Szkoda, bo w sumie wystarczyło nad nią trochę dłużej popracować. Gdyby poprawić te parę elementów... A tak, gaszę papierosa i klikam na ikonkę, aby odpalić MK II i po raz trzysetny pokonać Shao Kahna.


antstream