Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users Say

Platform Votes Score
Amiga Awaiting 5 votes...
DOS Awaiting 5 votes...


Critic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
78
Bardziej ambitni lub anemicy może zakochają się w Roosterze. Pozostałej części świata gra też powinna się podobać, dzięki dużej ilości rozwalanego złomu, padających trupów Marsjan i zdruzgotanych ścian przez gigantyczne pociski, które żeby odpalić trzeba do nich strzelić.
78
AmigaTop Secret (Feb, 1994)
Wielkie, naprawdę wielkie brawa należą się nowej polskiej firmie TSA. Oni to wydali pierwszą z prawdziwego zdarzenia grę na Amigę pt.: Rooster.
65
AmigaPolski Portal Amigowy (Oct 16, 2009)
"Rooster" może nie zachwyca wykonaniem (ani też nie gorszy), ale oferuje pewien poziom rozrywki, który sprawia, że tytuł ten można uznać za jedną z lepszych polskich produkcji.
40
DOSImperium Gier (Oct 10, 1998)
Zarówno grafika, jak i dźwięk nie zachwycają. Już w chwili premiery gry (1994 Amiga, 1995 PC) całość prezentowała się co najwyżej przeciętnie. Płaskość ścian, monotonna, mało atrakcyjna grafika, mało przekonywująca fabuła i kompletna nuda ziejąca od programu tuż po pokonaniu kilku niemal takich samych poziomów z pewnością nie zapisały się pozytywnie w pamięci graczy. Jednak posiadacze Amig interesowali się "Roosterem", głównie dlatego, że wspomniany "Alien Breed" długo uchodził za najlepszą strzelaninę na ten właśnie komputer. Pecetowcy mieli wówczas "Doom" i produkt firmy Mirage ich nie przyciągnął. A dzisiejsi gracze? Cóż, tego typu gier już się nie produkuje. Warto więc zobaczyć, w co grali nasi... starsi bracia, a może i nawet ojcowie.