Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream
Published by
Developed by
Released
Official Site
Platforms
Genre
Perspective
Visual
Gameplay

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users Say

Platform Votes Score
Android Awaiting 5 votes...
Browser Awaiting 5 votes...
DOS Awaiting 5 votes...
Windows Awaiting 5 votes...


Critic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
78
WindowsFreegame.cz (Dec 26, 2007)
V této miniarkádě je nejdůležitější posbírat všechny dárky, které najdete a dopravit je do domů, kolem nichž procházíte. Není to věc jednoduchá. Cestu vám budou komplikovat zákeřní ptáci, kteří vám budou ubírat životy. Pozor si musíte dávat také na nečekaně projíždějící auto, které může Nicolase přejet. Když budete mít posbírány všechny dárky a cukroví - hurá na střechu, kde Nicolas spustí dárky komínem. Musí to však dělat rychle, protože mu může vypršet časový limit, venku se rozední a Nicolas přijde o všechny své životy a může začít znova. Nepříjemné je v této hře neustálé blikání obrazovky, což přímo drásá oči. Pěkná hudba a grafika to snad vynahradí.
75
WindowsFreeHry.cz (Apr 24, 2006)
Graficky hra působí příjemně a nikterak komplikovaně. Tvůrci jí vtiskli ryze 2D ráz obohacený o zajímavé jednoduché animace, takže neklade velké hardwarové nároky na hráčův počítač. Nedílnou součástí je i příjemná hudba a zvuky. I když je období Vánoc za námi, věřím, že vám hra Sint Niccolaas ukáže prosincové svátky z trochu jiného úhlu.
70
WindowsSoftonic (1999)
Heb je altijd al willen weten hoe Sint Nicolaas jouw pakjes bezorgd? In dit spelletje krijg je een idee. We weten niet helemaal zeker of de goedheiligman echt zo te werk gaat, maar Sint Nicolaas is in ieder geval wel een leuke game!
60
WindowsClubic (Dec 17, 2006)
Un jeu correct mais un peu daté, qui plaira néanmoins aux tout petits pour son côté " éveil ", grâce à l'association de couleurs des cadeaux ou au nombre d'oranges à distribuer dans chaque cheminée.


antstream