Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

User Reviews

Odysseus Kent or the dying man's three wishes DOS vicrabb (7291)

Our Users Say

Platform Votes Score
DOS Awaiting 5 votes...
Windows 6 3.9
Combined User Score 6 3.9


Critic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
88
WindowsAbandonia Reloaded (Aug 09, 2005)
The graphics in the game are really only average I would say, they do show off a nice interesting world, but it's mostly dark, but that helps with the overall atmosphere of the game so it all links together in a sense. So if your looking for a funny adventure game to amuse you for a bit, try The Trials of Odysseus Kent and see what you encounter in this fun game.
70
WindowsPlné Hry (Jun 22, 2003)
The Trials od Odysseus Kent nepůsobí na první pohled příliš důvěryhodně. Ale grafika, která na screenshotech vypadá příšerně, ve skutečnosti vůbec tak hrozná není – a na hru, která se dobře hraje, pobaví a má pouze necelý jeden megabajt, člověk přece jen zase tak často nenarazí.
70
WindowsHrej! (Nov 08, 2005)
Díky výtečně napsaným dialogům se pozornější hráči řehní na každém rohu - a tak není divu, že právě za rozhovory získal Odysseus Kent v roce 2003 AGS Award, cenu určenou titulům vyrobeným za pomoci Adventure Game Studia. Grafické zpracování není, pravda, zdaleka dokonalé, nicméně má svůj styl a komu nevadí rozlišení 320x200 i nižší počet barev, měl by dobrodružství bohatství lačného mladistvého dobrodruha rozhodně vyzkoušet. Nezdá se, ale jen málokterá freewarová adventura se s ním může měřit.