Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

8bit killer Reviews (Windows)

Published by
Developed by
Released
Official Site
Platform
Genre
Perspective
Gameplay
65
Critic Score
100 point score based on reviews from various critics.
3.8
User Score
5 point score based on user ratings.

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users Say

Category Description User Score
AI How smart (or dumb) you perceive the game's artificial intelligence to be 3.1
Gameplay How well the game mechanics work (player controls, game action, interface, etc.) 3.8
Graphics The quality of the art, or the quality/speed of the drawing routines 4.1
Personal Slant How much you personally like the game, regardless of other attributes 3.9
Sound / Music The quality of the sound effects and/or music composition 3.9
Overall User Score (8 votes) 3.8


Critic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
90
Hrej! (Jul 21, 2008)
Co víc dodat? Překvapení dnešního léta? Nejen! 8bit killer je dalším kvalitním zářezem na pažbě každého správného zabijáka.
80
8Bit Killer isn't for those who expect a good few hours of gameplay; it took me slightly under an hour to complete it, and I'm far from calling myself "hardcore". But to experience the purity of how intense these games were before we had photo-realistic 3D graphics, or simply to see how much the genre has progressed since Wolfenstein was unleashed upon us in 1992, you need to play this. Then play it again to make sure you found all the secrets!
79
Freegame.cz (Jul 21, 2008)
A je to tady. Jste vrženi do místa, kde za každým rohem číhá nějaký ten protivník s palcátem v ruce a touhou praštit vás po hlavě. Jejich snažení zarazí pár přesně mířených střel z některé vaší zbraně. Začínáte sice jen s jednou zbraní, ale brzy k ní přibudou další, a tak další kosení stále otrlejších „týpků“ bude stále lákavé. Občas se z nenadání objeví i drahocenná lékárnička a rozhodně byste ji neměli nikdy minout. Grafika je v zajímavé „kostičkové“, ale 3D, grafice. Je to poměrně přijemný pokus o změnu, když si uvědomíte, že všechny lokace jsou si tak nějak podobné.
70
Softonic (2008)
Poco más se puede decir de 8Bit Killer salvo que su fórmula, de gráficos retro y jugabilidad a prueba de bomba, sin llegar a apasionar, funciona a la perfección.
40
GameHippo.com (Mar 23, 2009)
Overall it's worth a try if you want something to reminisce over but if you want some really intense action you may want to look somewhere else.
30
Plné Hry (Nov 28, 2008)
Schválně teď zkuste hádat , co na mě čekalo v levelu 3. Nevíte? Já taky ne. Hru jsem totiž pln rozčarování vypnul, ale tipnout bych si troufnul. Že by rovné chodby s dveřmi? Inu, co vám budu povídat, hru která si hraje na éru 8bitů a její instalačka má 15 megabajtů (Bože!) jsem vypnul a pak už spustil jen kvůli vytípání několika screenshotů do recenze. K ničemu lepšímu se totiž tahle slátanina použít nedá. Hezky se její retro obrázky vyjímají u nápisu download, ale to je taky jediná funkce, kterou plní na sto procent. Jinak nenabízí víc, než hodiny otupující, stereotypní a pekelně nudné chůze, v relativně slušné grafice, za doprovodu „dobové“ hudby, která je patrně největším kladem titulu. Přitom by stačilo málo – přidat běh.