Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream

User Reviews

Ten minutes that'll put a smile upon your face! chirinea (46643) 4 Stars4 Stars4 Stars4 Stars4 Stars

Our Users Say

Category Description User Score
Gameplay How well the game mechanics work and the game plays. 3.2
Graphics The visual quality of the game 3.7
Personal Slant A personal rating of the game, regardless of other attributes 3.5
Sound / Music The quality of the sound effects and/or music composition 3.0
Story / Presentation The main creative ideas in the game and how well they are executed. This rating is used for every game except compilations and special editions which don't have unique game content not available in a standalone game or DLC. 2.8
Overall User Score (6 votes) 3.2


Critic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
70
Plné Hry (Jan 15, 2007)
Rozhodně kladně je třeba ohodnotit grafickou stránku, která je vyvedena v klasických dvou rozměrech, přičemž obě lokace působí naprosto živě, zajímavě, zkrátka se jednöznačně vyvedly. Být jich alespoň o dvě tři více, mohlo se jednat o hru déle než na takových patnáct minutek. I přes to věřím že se především slabším adventuristům zakysnout podaří – a právě pro ně je připraven tento návod.
68
FreeHry.cz (Jul 19, 2007)
Ve výsledném hodnocení vychází adventura s originální zápletkou, slušnou úrovní hratelnosti a bohužel nepříliš výrazním audiovizuálním zpracování. Avšak největším mínusem je bezesporu krátkost hry.
63
Freegame.cz (Feb 18, 2007)
Hlavním hrdinou hry je malíř, kterému se se konečně naskytla příležitost uspět. Bohužel, zákeřná nemoc přišla v tu nejnevhodnější chvíli... Pomůžete tomuto sympatickému bohémovi vyléčit se a získat obdiv? Stačí vyléčit obyčejné nachlazení radami matky v této zábavné adventurce. Spousta humoru, slušná grafika a hudba. Avšak díky délce se jedná o zábavu tak na deset minutek. Škoda.
60
Hrej! (Jan 15, 2007)
A Cure for the Common Cold lze dohrát za deset či patnáct minut, je to ale díky komentářům hlavního hrdiny a několika dialogům celkem dobrá zábava. A navíc, grafika i hudba jsou velmi dobré.
20
VictoryGames.pl (May 13, 2007)
Całość odbywa się w dwóch pomieszczeniach, a zagadki do rozwiązania są dość logiczne, więc nie spędzi się nad nimi dużo czasu. Ba! bardziej wprawni gracze skończą ją w kilkanaście minut. Dlatego właśnie polecam ją poczatkującym. Oprawa graficzna jest całkiem miła dla oczu. Wespół z niezwykle prostą obsługą otrzymujemy przyjemną gierkę na jeden wieczór. Niestety, ostateczny wizerunek psuje muzyka, denerwująca już po kilku minutach, ale od czego jest przycisk "off" na głośniczkach? Mimo to zachęcam.


antstream