Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users Say

Category Description User Score
Acting The quality of the voice or video acting. 4.0
AI The quality of the game's intelligence, usually for the behavior of opponents. 4.4
Gameplay How well the game mechanics work and the game plays. 4.4
Graphics The visual quality of the game 4.4
Personal Slant A personal rating of the game, regardless of other attributes 4.3
Sound / Music The quality of the sound effects and/or music composition 4.6
Story / Presentation The main creative ideas in the game and how well they are executed. This rating is used for every game except compilations and special editions which don't have unique game content not available in a standalone game or DLC. 4.6
Overall User Score (7 votes) 4.4


Critic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
100
UpToDown (Oct 31, 2013)
A Second Face ist ein herausragendes Adventure, das alle Fans des Genres ausprobieren sollten.
85
FreeHry.cz (May 03, 2009)
Sečteno podtrženo, A Second Face je velmi podařanou hrou, která nemá téměř žádná negativa. Spolu s hutným a dozajista zajímavým příběhem jde ruku v ruce skvělé zpracování a také inovace v ovládání. Díky tomu všemu je nutností téměř každého fanouška adventur, ale ani ostatní hráči by ji neměli přejít bez povšimnutí.
75
Plné Hry (Aug 02, 2009)
Jinak samozřejmě nechybí sbírání předmětů, jejich ukládání v inventáři a následná kombinace. To vše až poté, co se dostatečně sžijete s ovládáním, které je umístěno na černobílém obličeji s dvěma rukama. Jak sami brzy poznáte, je na nich umístěno poměrně velké množství akcí, které jsou seskupené do menších skupinek a ty jsou celkově ve třech exemplářích umístěny na obličeji s rukama. Jedná se o klasiky typu „prohlédni si“ nebo třeba „použij“ a řadu dalších. Celkově se jednoduše jedná o velmi solidní dílko s výtečnou grafickou stránku, které nezklame ani co se obsahu týče. Jasná volba pro milovníky adventur.
75
Freegame.cz (Dec 27, 2008)
Dnešní adventura je určena spíše skalním fanouškům a opravdu trpělivým jedincům tohoto žánru. Odměnou je však lákavý příběh a zajímavý herní zážitek, který se ne u každé hry dá předpokládat. Tak se tedy vydejme do temných uliček rozlehlého města. Žádnou legraci ale tentokrát nečekejte.
71
Adventurearchiv (Jan 31, 2009)
Prima, da hat sich zum Ende des Jahres hin fast unbemerkt noch ein kleines Highlight im Selfmadebereich unter die nicht geringe Menge an Neuveröffentlichungen geschlichen. Die Grafik des ersten von insgesamt drei geplanten Teilen besteht aus einer eigenständigen, abgedrehten Mischung aus unterkühltem Science-Fiction und Surrealismus, ist vom technischen Aufwand her einfach umgesetzt - also gutes Selfmade-Niveau -, ausgesprochen kunstvoll gemalt und trifft ganz meinen Geschmack. Ebenso das alte Konzept der Texteingabe als Spielelement, was für Abwechslung sorgt. Schade, dass es nicht komplett synchronisiert worden ist, wenn man sich schon mal so viel Arbeit gemacht hat, so ein tolles Spiel zu erstellen. Die mit Gesellschaftskritik gewürzte Geschichte ist spannend erzählt und so bin ich neugierig, wie es weitergeht.


antstream