Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream
ACid ARena Windows ACid ARena (Game Tittle)

MISSING COVER

Genre
Perspective
Gameplay

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
93
Freegame.cz (Feb 05, 2006)
Technická stránka je naprosto perfektní. Jak už bylo řečeno výše, hru pohání Quake 3 engine, což je vidět doslova na každém kroku – detailní textury, propracovaní nepřátelé, a pochopitelně mnoho dalších faktorů. Zkrátka a dobře, u Acid Areny není zapotřebí dlouze mluvit o nějakých kvalitách. Protože pokud jste alespoň jednou hráli Quakea, máte už jasno…
91
FreeHry.cz (Jul 20, 2005)
Kromě poměrně nehorázné singleplayerové obtížnosti a vcelku nekvalitním ozvučením, jenž se mi opravdu moc nezamlouvalo, je toto dílko jasná volba nejen pro dnešní den, ale snad i týden! Hra je po stránce velikosti vcelku malá na to, co vše obsahuje a jakými kvalitami disponuje. Neváhejte ani vteřinu!
80
VictoryGames.pl (Dec 31, 2005)
Trzeba przyznać, że produkcja ta, jest ciekawym i całkiem przyzwoitym klonem Quake III Arena. Przyjemne sterowanie, ładna grafika, multum postaci do wyboru oraz co najważniejsze – jest darmowa (!) to tylko część plusów, jakie Acid Arena - Monster Blast posiada. Jest wiele opcji, o których celowo nie wspomniałem, bo nie chciałbym odkrywać wszystkich kart. Polecam!
80
Plné Hry (May 05, 2003)
Stáhnout či nestáhnout, ptáte se? Zde je každá rada drahá, navíc vezmete-li v potaz, jakou má hra velikost. Na jednu stranu se u hry skvěle odreagujete a vaše oči zažijí opravdu nevídaný grafický mišmaš, avšak na druhou stranu se dá říci, že je to znova a stále ten samý Quake jako před několika lety. Máte-li rychlou linku, určitě si hru zkuste, ti ostatní ať zváží všechna pro a proti a rozhodnou se dle svého uvážení.
80
Hrej! (Dec 16, 2005)
Pomáhá jí i slušná variabilita zbraní, stejně tak dobrá je i hudba. Hlavním budovatelem atmosféry je nakonec ale stejně grafika, komiksová, kýčovitě barevná, efektní, zkrátka bezchybně stylizovaná. Velikost souboru ke stažení sice není nejmenší, obětovat nějaký ten traffic se ale tentokrát bohatě vyplatí.
70
GameStar (Poland) (May 19, 2003)
Jeżeli miałes już okazję patrzeć przez kalejdoskop na 200 watową żarówkę, to ta gra cię nie zaskoczy. Acid arena oferuje dynamiczną grę w niekorzystnym wizualnie środowisku. Obowiązkowy tytuł dla fanów Quake-a (ten sam engine).


antstream