Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream
Afrosanta Windows Game starts

MISSING COVER

Released
Platform
Genre
Perspective
Gameplay
Setting

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
90
GameHippo.com (Dec 24, 2002)
This game is rather unique. In Afro-Santa you walk in a 3D doom maze trying to deliver the presents to the X-mas tree - but you cannot be detected by people. By virtue of a sneaky radar screen, you need to complete your Christmas mission. There are also strangely looking ghosts that you need to avoid (or shoot down) that lurk around in the maze's cealing. It's a cool and fun concept to bring Santa into a first-person game setting.
80
Hrej! (Dec 26, 2006)
AfroSanta má i na dnešní poměry roztomilé grafické zpracování a je to výtečná vánoční hříčka.
76
Freegame.cz (Feb 06, 2003)
Pokud se však těmto potyčkám, kde můžete přijít o zdraví, chcete vyhnout, stačí se podívat do pravého spodního rohu kde máte lokátor. Ten vám ukazuje jak vypadá byt, kde naleznete dárky a stromeček, pak pomocí modrých teček lidi, červenými gobliny a žlutou vaši maličkost. Když se podíváme na grafiku, zjistíme, že je celkem pěkná, ale zdá se mi, že by neškodilo, kdyby se všechno pohybovalo o trochu rychleji. Zvuky jsou taktéž průměrné.
72
FreeHry.cz (Jan 05, 2003)
Klasika, říkáte si, ale co když vám řeknu, že celé vaše clausovské běsnění budete prožívat ve 1st person? No, to už je jiné kafe. A když vám k tomu ještě řeknu, že je hra oblečená do slušivého grafického kabátku, jistě si budete ťukat na hlavu proč jsem hru neohodnotil číslicí sto. Nu, podle mého názoru nedosahuje takové herní kvality a dlouhověkosti, jak jsem očekával, ale pokud hledáte pěknou hračku na dvě odpoledne, neváhejte a stahujte...
70
Abandonia Reloaded (Dec 24, 2005)
The only downside to this game is that the simplistic gameplay, while fun at first, grows slightly tiresome after a while. That shouldn't discourage you from downloading and trying this great game, though. It's a fun experience and one that you shouldn't miss. Unless of course you're the Grinch and hate Christmas and everything related to it!
60
VictoryGames.pl (Apr 23, 2007)
Afro-Santa jest grą trójwymiarową, nie wygląda źle, ale kolory są jakieś takie szaro-bure. Muzyka nie jest tak świąteczna jak w większości produkcji z Mikołajem w roli głównej. No i odgłosy strzałów, jest to połączenie odgłosu strzału z pistoletu z tłumikiem i wystrzału z lasera. Bardzo dziwne, ale w sumie chyba nikt nie wie jakiego arsenału używają demony i mikołajowie. Gra szybko się nudzi i jest bzdurna. Naprawdę, chyba Syzyf ze swoim kamieniem ma większy ubaw niż gracze, którzy spróbują dostarczyć prezenty. Grę wszystkim serdecznie polecam, poważnie! Dawno nie spotkałem się z czymś takim (demon, strzelający mikołaj, dziwni ludzie) i myślę, że warto zobaczyć, jak niektórzy programiści są pomysłowi. Gra zajmuje niecałe 5 MB, więc nic tylko ściągać, zaśmiać i cieszyć się, że na szczęście większość producentów gier ma więcej wyobraźni niż Afrohorse.


antstream