Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream
Akuji the Demon Windows The older version has problems with the subtitles.

MISSING COVER

Released
Platform
Genre
Perspective
Visual
Gameplay
Setting

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
90
Abandonia Reloaded (Aug 23, 2005)
Akuji The Demon definitely is a fun game that both young and old will love and enjoy. Whenever you feel like playing a game, but don't want to spend entire days on one, or don't want too much gore or brainwork, Akuji'sthe perfect choice.
90
GameHippo.com (Nov 27, 2002)
Akuji is one of the best platform games I have ever played. If you like the Castlevania series then this is your game. If you don't, it is still one darn good platformer, which I highly recommend.
89
Freegame.cz (Jun 09, 2005)
Tak, a to bylo asi tak vše. Mě osobně, ačkoliv plošinovky nejsou můj každodenní chleba, gameska Akuji the Demon opravdu chytla a bavil jsem se u ní od začátku až do konce. Pomalu si tak začínám říkat, že něco na tomto žánru opravdu bude. Mohl bych se tu sice rozepsat o spoustě věcí, ale nechci vás připravit o ten skvělý zážitek, co vás potká, pokud se rozhodnete tento počin stáhnout, což vřele doporučuji. Překousnete-li trochu krkolomné ovládání a s tím spojené pohyby hlavní postavy, budete se královsky bavit, za to vám ručím.
70
Plné Hry (Mar 16, 2005)
Grafika hry je sice postaršího data a je trochu kostičkovaná, ale to nic neubírá hře na rozličnosti a skvělé hratelnosti, které pramení z originálního zpracování a smíchání dvou na první pohled těžce mísitelných žánrů. Škoda, že není více her ve stylu Akuji.
63
FreeHry.cz (Oct 10, 2007)
Naopak můžeme autorovi vytknout ovládání, které je nepraktické - musíte někdy zmáčknout dvě klávesy najednou, jenže než se trefíte, může být už dávno po vás. Akuji je mírně nadprůměrná hříčka, která ale dokáže i přes pár chybiček odreagovat od těžkých pracovních dní. Pěkný příběh, nadprůměrná hratelnost a skvělá hudba napovídají, že tahle hříčka stojí určitě za vyzkoušení.
60
VictoryGames.pl (May 20, 2007)
Oprawa graficzna jest dość cukierkowa, w każdym razie przez swój design z całą pewnością daleko jej do „demonicznej”. Chociaż z drugiej strony, przydałaby się większa rozdzielczość, gdyż to, czym częstują nas autorzy jest dziś nie do przyjęcia. Mimo tego, że gameplay jest stosunkowo prosty, Akuji the Deamon nie nudzi się zbyt szybko. Mamy do czynienia z produkcją jednocześnie prostą i wciągającą – z pewnością nada się również dla młodszego odbiorcy.


antstream