Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream
Alien Breed Obliteration Windows A brief story before the alien blasting begins.

MISSING COVER

Released
Platform
Genre
Perspective
Gameplay
Setting
Misc

User Reviews

It's an awesome remake! B Boyer (3) 4.6 Stars4.6 Stars4.6 Stars4.6 Stars4.6 Stars

Our Users Say

Category Description User Score
AI The quality of the game's intelligence, usually for the behavior of opponents. 3.6
Gameplay How well the game mechanics work and the game plays. 4.0
Graphics The visual quality of the game 4.0
Personal Slant A personal rating of the game, regardless of other attributes 3.8
Story / Presentation The main creative ideas in the game and how well they are executed. This rating is used for every game except compilations and special editions which don't have unique game content not available in a standalone game or DLC. 4.0
Overall User Score (5 votes) 3.9


Critic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
85
Freegame.cz (Mar 23, 2006)
Rozhodně tedy stahujte! Už proto, že legendy se mají ctít, kór když jsou jen vzácně "remejkované". Klidně vám můžu dát jako výbornou alternativu třeba Starship Trooper nebo fenomenální Alien Arenu a vy si pořád půjdet za svou modlou. Team 17 už ji dávno opustil a založil mezitím neméně proslulý kult kolem agesivních červíků, přesto se ale Alien Breedu pořád někdo drží. Což je pro nás jen a jen dobře. Přeji co nejpříjemnější vzpomínání...
83
This remake of the old Amiga classic has the same feel and look of the old game. Throw yourself into a sci-fi futuresque spaceship invaded by aliens, that is homing in on you from all sides. The game has a fantastic feel and will keep you playing for at least a couple of hours.
79
FreeHry.cz (May 20, 2006)
Alien Breed Obliteration je zkrátka titul, který zasluhuje vaší pozornost a který doporučuji stáhnout. Možná se u něj nebudete tolik bát, avšak o zábavnosti by se dozajista dal tvrdit přesný opak.
70
Hrej! (Jan 20, 2007)
Přestože nová předělávka není rozhodně špatnou hrou, při vší úctě se jí tuto atmosféru napodobit úplně nepodařilo. Možná za to může i nevýrazná hudba, která hraje v tomto ohledu určitě významnou roli, možná je nový Alien Breed až příliš lehký, těžko říct. Ukládat zde lze doslova na každém kroku, čímž se kouzlo originálu lehce vytrácí. I tak se ale po celých patnáct levelů budete bavit více než dobře, za to vám ručím.
60
VictoryGames.pl (May 04, 2006)
Graficznie i dźwiękowo Alien Breed Obliteration prezentuje się znakomicie i to nie tylko dla fanów gry sprzed 14 lat. Chociaż muzyczka przygrywa tylko w menu głównym, to chyba nikt by nie chciał, żeby go rozpraszała podczas eksterminacji obcego gatunku. Pozycja obowiązkowa dla wielbicieli ostrego strzelania!
50
Plné Hry (May 07, 2006)
Alien Breed Obliteration je pouze průměrným remakem. Nedostatky v hratelnosti se bohužel omluvit nedají a nenahradí je ani solidní příběh, pěkné ozvučení nebo ucházející grafika. Pakliže jste ale fandové stařičkého Alien Breed, bude vás hraní tohoto remaku pravděpodobně i tak bavit.


antstream