Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
90
Plné Hry (Feb 19, 2007)
Grafická stránka hry je jedním slovem perfektní a výtek proti ní budete mít jen stěží. Mapy jsou nadesignované s citem a pohybovat se ve většině z nich je jedna radost, navíc ani postavy nevypadají nikterak hranatě. Autoři zkrátka a dobře šikovně použili nabízený engine a zpracovali z něj snad ještě lepší, akčnější a krvavější hru. Stahujte!
82
Freegame.cz (Sep 28, 2007)
Způsob hraní výše zmíněného legendární titulu docela připomíná. Vyberete si nějakou ze šesti poměrně malých map, zvolíte obtížnost, počet oponentů a masakr může začít. Bohužel celé je to takové nějaké nedotažené. Skřeky, které způsobují vojáci při zranění připomínají spíše kvákání pářeníchtivých žab a pohyby taky zrovna realitu příliš nepřipomínají. Také prostředí není tak děsivé jako třeba v Quakovi, kde stěny doslova a do písmene dýchají. Ano, nejsme tu přeci od toho, abychom srovnávali freewareovku s komerční hrou, ale i tak by mapy mohli být propracovanější a zajímavější. K těm lepším stránkám gamesky zase patří přítomnost multiplayeru. Abychom to shrnuli. Dokonalost nečekejte, ale zle se to nehraje. Ambice najít si dostatek fanoušků AssaultCube určitě má.
80
Hrej! (Jul 14, 2008)
To vše na serverech, které běží neustále a na nichž se i v současné době nachází poměrně dost aktivních hráčů. Velmi potěší i audiovizuální zpracování, hra běží v kompletním 3D a rozhodně není znát, že by se jednalo o freeware titul, v porovnání s několik let starými akcemi by se ActionCube nemuselo za nic stydět. Pokud už máte dost všech těch rádobymoderních akčních her a rádi byste zkusili něco klasického, neváhejte ani minutku a stahujte. ActionCube je sázka na jistotu.
80
FreeHry.cz (Jun 07, 2008)
Assault Cube je pro mě velice příjemným překvapením. Nabízí solidní hráčskou základnu, povedené mapy, dostatek zbraní i modů a spoustu dalších příjemných maličkostí jako skutečně použitelní boti, open-source licence a možnost vytvářet další mapy. Pokud si tedy nechcete trénovat "skill" pořád dokola v těch samých hrách, tady máte ideálního kandidáta na trochu změny.
74
Abandonia Reloaded (Sep 18, 2007)
And yet, through all of this, the game still stands as a fun game. It's good to have on the side of your desktop, perhaps after finishing a game up with buddies you want to unwind. Perhaps after..even...finishing a review...ehem...this game gets a 3.7, only because a huge lack of maps. See you all later, I've got some, uh, business to take care of.
70
Softonic (Dec 17, 2008)
For a free role playing shoot-em-up, AssaultCube isn't a bad offering but the limited range of graphics and level scenarios (although there is a level editor) soon become quite boring.


antstream