Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream

User Reviews

Time to destroy the city - 50s style 666gonzo666 (65040) 3.86 Stars3.86 Stars3.86 Stars3.86 Stars3.86 Stars

Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
90
Hrej! (Jan 14, 2010)
Attack of the 50ft Robot! si nehraje na nic víc, jde čistokrevnou zábavu, stejně jako například Canabalt, vítěz našeho výročního hlasování o hru roku 2009. A kdo ví, možná kdybychom na Attack of the 50ft Robot!, účastníka studentské soutěže IGF 2010, kápli dříve, mohl se dost možná umístit také v desítce nejlepších. Úchvatná akce plná fyzikálních efektů spojená s parádním vizuálním zpracováním si zkrátka jen a jen říká o stažení, neváhejte!
80
FreeHry.cz (Nov 23, 2009)
Attack of the 50ft Robot! je lehce nadprůměrnou hrou, která ale disponuje skvělým, nevídaným zpracováním, jenž člověku jednoduše učaruje. A nakonec vám ani nebude příliš vadit, že chybí příběh.
80
Softonic (Dec 04, 2009)
Excellently presented Attack of the 50ft Robot! is a fantastic experience, and while it may not have much replay value, it's still a really enjoyable piece of b-movie destruction.
70
Plné Hry (Oct 24, 2011)
Kolem a kolem rozhodně platí, že Attack Of The 50ft Robot je neinvenční až hanba. Na druhou stranu, přiklepnout navíc delší příběhový mód, mohli by studentíčci titul rovnou nahodit v placené verzi na Steam. Užijme si tedy alespoň současnou ochutnávku možností padesátistopového robota, protože je dost dobře možné, že jeho autory budeme během několika let vídávat v titulcích jiných, snad novátorských komerčních videoher.
60
VictoryGames.pl (Aug 09, 2011)
Attack of the 50ft Robot! jest dosyć interesującym projektem, który pochwalić się może niepowtarzalnym klimatem. Według mnie największym mankamentem tytułu jest monotonia, która wzrasta równomiernie wraz z czasem poświęconym temu dziełu. Po kilkudziesięciu minutach zabawy miałem wrażenie, że nic w tej produkcji nie jest w stanie mnie już zaskoczyć. Bądź co bądź - pozostaje pewien niedosyt, gdyż przy odrobinie wysiłku związanego z ogólnym rozbudowaniem pewnych założeń rozgrywki - mogliśmy otrzymać dużo lepszy produkt. Mimo wszystko, jak dla mnie 3/5.


antstream