Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
100
VictoryGames.pl (Nov 11, 2010)
Grę polecam przede wszystkim fanom symulatorów lotu, kosmicznych wojen. Na pewno jest ona przeznaczona dla starszych graczy, którzy są w stanie opanować skomplikowane zasady sterowania statkiem i zrozumieć zawiłe relacje między wrogami i sojusznikami. Pod tym względem Babylon V: I've Found Her zalicza się nie tylko do kosmicznych strzelanek, ale częściowo także do gier strategicznych.
95
Freegame.cz (Mar 20, 2006)
Jak už jste asi vytušili, Babylon 5: I've Found Her je zasazen do plně vymodelovaného 3D vesmírného prostředí, což sebou sice nese trochu vyšší hardwarové nároky, nicméně taktéž pořádnou dávku sladkostí pro oči. Ke grafické stránce si připočtěte ještě výborně zpracované vesmírné koráby či animace, a už byste mohli mít pomalu vytvořen alespoň částečný obrázek o její výsledné podobě. Za zmínku stojí taktéž parádní zvuková kulisa, jíž vévodí především vydařený dabing. Postrádáte-li delší dobu kvalitní vesmírný simulátor, Babylon 5: I've Found Her by mohlo být to pravé ořechové.
90
Plné Hry (Feb 16, 2004)
Třešní na dortu je již zmíněná zvuková stránka a troufám si říci, že by se dala srovnávat i s leckterou komerční hrou. Je zkrátka vidět, že i parta nadšenců dokáže vytvořit kvalitní hru, a to bez jakékoliv finanční pomoci. Pokud jste dočetli recenzi až sem, je vám určitě jasné mé závěrečné hodnocení, a tak tedy krátce: titul Babylon 5 I've Found Her je velice povedený, s opravdu minimálním počtem chybek, a tak pokud máte pořádně rychlé připojení a jste schopni takovéhoto macka stáhnout, nezbývá mi nic jiného, než vám říci: do toho.
90
Hrej! (Jan 20, 2008)
Současná verze hry je prakticky zbavena bugů a nabízí na freeware poměry výjimečnou podívanou. Bezproblémové ovládání jen přispívá k vynikajícímu celkovému dojmu. A co je nejlepší, na I've Found Her se stále pracuje, takže brzy můžeme očekávat vydání dalšího balíku misí, jež navážou na zakončení stávajícího příběhu a představí frakci Black Omega.
80
FreeHry.cz (Dec 18, 2010)
Herní prostředí je opravdu krásné. Hlavně díky propracované grafice. Můžete pozorovat různé planetky, mléčné dráhy a plno dalších vesmírných jevů. Bohužel se ani při takové akci nevyhneme občasnému stereotypu. Babylon 5 I've Found Her určitě neurazí a měli byste jí zkusit i přesto, že sci-fi hrami neholdujete.
60
CanardPC (Feb 04, 2004)
Les fans de Babylon 5 attendent ça depuis longtemps. Après une série malmenée, une suite refusée et un jeu abandonné, voici enfin notre attente récompensée. Babylon 5, I've Found Her comporte tous les ingrédients d'un excellent shoot spatial. Restent quelques points à régler et la version finale du produit à attendre. Pénalisé par une durée de vie trop courte, nous réévaluerons le jeu lorsque la campagne complète sera disponible. En attendant, ne vous gênez pas, c'est gratuit !
60
Abandonia Reloaded (Feb 14, 2006)
I give this game a 3. Game might be too hard for beginners (even on easy level) and it has poor graphics card support, and support in general (my problem post hasn't been answered for almost 2 weeks). It also has large game size (around 200MB). However it has good story, very good graphics, very good sound, and good space flight model. So you might want to give it a go, because the game has potential.


antstream