Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users Say

Category Description User Score
Gameplay How well the game mechanics work and the game plays. 3.6
Graphics The visual quality of the game 3.9
Personal Slant A personal rating of the game, regardless of other attributes 3.2
Sound / Music The quality of the sound effects and/or music composition 3.3
Story / Presentation The main creative ideas in the game and how well they are executed. This rating is used for every game except compilations and special editions which don't have unique game content not available in a standalone game or DLC. 3.7
Overall User Score (9 votes) 3.5


Critic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
85
FreeHry.cz (Oct 25, 2009)
Přestože „Back door man“ jsem dohrál přibližně za půl hodiny, díky odlišným koncům jsem si ji zahrál ještě třikrát. Věřím, že u většiny z vás to bude stejné, a vyklube se z toho zábava skoro na dvě hodiny.
80
Hrej! (Aug 14, 2009)
A čím si mě Back Door Man tolik získala? Jde o velice vtipnou záležitost - jednotlivé "historky" mají překvapivé pointy. Hra je nenáročná, odehrává se na několika obrazovkách, ale i tak vás snadno vtáhne a rádi ji zkusíte znovu, abyste viděli odlišná zakončení. V soutěži může kandidovat na vysoká umístění a vám ji vřele doporučuji. Moc času nezabere, ale odreagujete se u ní výborně.
75
Plné Hry (Aug 17, 2009)
Nejsem až tak fanouškem klasických adventur, Back Door Man mě ale zcela dostal. Je neskutečně propracovaný a přesto stále originální. I když ho budete hrát jen několik desítek minut, v případě, že umíte anglicky, je kvalitní zábava zajištěna.
75
Freegame.cz (Aug 20, 2009)
Hra je to poměrně krátká, ale na druhou stranu má určité možnosti, které nemusíte objevit při prvním hraní. Navíc je do jisté míry originální a pokud vám nevadí prvotní myšlenka, může se vám tento titul zalíbit.