Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream
Bernard & Hank Windows Title screen

MISSING COVER

Published by
Developed by
Released
Platform

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
90
Abandonia Reloaded (Sep 04, 2005)
On the other hand, the level design's perfectly done, making sure the difficulty level increases at a fair pace while keeping the fun in the game. For all those people that love a good game that doesn't require any brainwork, but is just made to sit back, throwing off your troubles and relaxing with a game, this game calls out to them.
83
Freegame.cz (May 19, 2005)
Co se týče grafické stránky hry, je Bernard & Hank na solidní úrovni. Kreslená grafika plná příjemných barev se dnes již sice moc nepoužívá, své kouzlo ale stále ještě neztratila. Navíc je velmi detailní. Za herní plochou totiž uvidíte například jezdit traktor a další podobné scény. Mění se i počasí. V některých levelech prší, jiné jsou zase plné sněhu. Škoda že autoři nevytvořili také více hudebních skladeb. Při hraní vás jich totiž bude provázet jen několik. Po chvíli hraní se bohužel změní v hořký stereotyp. Jinak je ale dnešní gameska skvěle odvedená práce po všech stránkách. Pokud vás chytne a budete ji chtít dohrát, máte postaráno o několikahodinovou výtečnou zábavu. Doporučuji!
80
Gameplay couldn't be simpler. It's a platform game without any puzzles or wits. Avoid bad guys or kill them by shooting or stomping them, collect goodies for extra lives and refilling your health while using moving platforms and avoiding pits to reach the end of the level.
70
Plné Hry (Apr 23, 2005)
Bernard and Hank jsou v konečném součtu nadprůměrná hopsačka, při níž se pobaví nejenom ti z vás, co museli někdy odevzdávat daňové přiznání nebo jinak zápasit s byrokratickou mašinérií. A díky své rozsáhlosti u ní prožijete pár hezkých hodin zábavy.
69
FreeHry.cz (Apr 29, 2005)
Jinak je dnešní titul plošinovka, jak má být. Čeká vás něco kolem čtyřiceti levelů zábavy, ovšem také vzteku a odříkání. Ale co na tom, když nám hraní tak pěkně ubíhá a ani si nevšimneme, že po celodenní pařbě se venku opět setmělo. Nebojte. Tak slavné to sice s B&H není, ale i tak byste si měli užít kvalitní zábavu a příjemně strávené chvíle.
60
VictoryGames.pl (May 18, 2005)
Bernard & Hank To zabawna i niezwykle barwna gra platformowa, która powinna przyciągnąć graczy w każdym wieku. Brak urozmaiceń działa na niekorzyść, choć nie skreśla jej jako odstresowywacza. Spróbujcie.


antstream