Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream
Bert the Barbarian Windows Title screen

MISSING COVER

Published by
Developed by
Released
Platform
Genre
Perspective
Gameplay
Setting

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
90
GameHippo.com (Oct 03, 2001)
Bert the Barbarian is top-notch fun fun fun!! Bert gets into sword fighting with approaching warriors in a Medieval setting. Victory in the battles can only be achieved by learning the fighting movements (combination of arrow keys, Alt and Ctrl keys). Can you escape the throwing knives? The 3D animation of the soliders is awesome, even notice their facial expressions! The paralax scrolling background is also nicely done. The gory part in this game consists of falling heads and screams of death. Although I would call it humorous gore. Sadly, the game only has 2 levels that loop in an infinite loop.
85
Freegame.cz (Jul 14, 2007)
Vše je vymodelováno z plastelíny a tak by si mohl leckdo myslet, že je to skvělá gameska pro děti, no nebudu chodit kolem horké kaše a rovnou řeknu, že tak brutální podívanou jsem už opravdu dlouho neviděl, i když to vypadá hezky. Z řečeného plyne, že tahle gameska se rozhodně mezi ostatními neztratí, grafika je jednoduše úchvatná, hlavně tedy animace postaviček jsou naprosto perfektní a autor si dal skutečně záležet na každičkém detailu. Zvuk je standardní, takže není co řešit. V podstatě jedinou výtku mám k samotné délce hry, jež je opravdu slabá, na druhou stranu ale není tak jednoduchá jak vypadá, na nějakou chvíli to ale rozhodně vystačí, a mohu vám zaručit, že se budete výborně bavit.
80
FreeHry.cz (Oct 06, 2001)
Grafika je opravdu skvělá a podle mého názoru je trochu podobná známé plastelínové hře jménem Neverhood, to částečně můžete posoudit z přiloženého obrázku.
60
VictoryGames.pl (Jun 28, 2006)
Trochę kuleje oprawa dźwiękowa, bo muzyczka jest trochę monotonna, a odgłosy padających wrogów brzmią jak rozdeptywana żaba. Ale grafika za to jest wystrzałowa i powinna się spodobać. Polecam wszystkim fanom chodzonych bijatyk!
60
Plné Hry (Jun 30, 2006)
Bert The Barbarian je po grafické stránce velmi vydařeným kouskem. Opravdu si budete užívat této podařené vizuální stránky takřka po celou hru. Škoda, že se k výborné grafice nepřidala také hratelnost.


antstream