Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream
Carax '95 Windows Title screen

MISSING COVER

Published by
Developed by
Released
Platform
Genre
Perspective
Gameplay

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
78
FreeHry.cz (Sep 08, 2005)
Grafické pojetí je standardem, jelikož hra disponuje poměrně hezkou 2D grafikou. Co se týče zvuků, světe div se, nevím sice proč, ale lahodily mým uším, což se hned tak nestává, i přes to, že nejsou nijak – řekněme - neobvyklé. Sečteno a podtrženo, přes všechny fakty je Carax 95 hra, kterou byste si přinejmenším mohli vyzkoušet. Přeci jenom na tom něco bude…
70
GameHippo.com (Feb 18, 1999)
Carax is a great Japanese space shooting game. The graphical effects are really neat. You are to shot down the incoming ships that scroll down the screen.
70
Plné Hry (Aug 22, 2005)
Tak asi může vypadat Vaše první zkušenost s touto hrou. Je to zběsilá akce, která Vám ve třech minutách dá zapomenout na okolí a vtáhne Vás do svého světa. Po uplynutí této doby je ale čas vrátit se do reality a začít hodnotit. Vždy když dokončíte level, budete seznámeni s přesností střelby. V případě, že je vyšší než 70%, získáte bonus k časovému limitu. Ten může být minimálně 5 sekund, maximálně 15 sekund, záleží na tom, jak moc se Vaše přesnost blíží ke stu procent. Co se grafiky týče, je to lepší průměr, nepřátelé jsou dobře animovaní a spousta efektů vytváří pěknou podívanou, trochu na škodu je nižší rozlišení hry. Hudbě a zvukovým efektům nelze vytknout nic, do hry zapadají skvěle. Carax 95 je dobrá hra, která přinese odreagování nejednomu hráči. Tak do toho, vyzkoušejte ji!
60
Freegame.cz (Sep 04, 2001)
Carax je lehkou akcí ve stylu hry Disasteroid 3D, bohužel však nepřináší moc novinek a za chvíli vás jisto jistě omrzí.
60
Hrej! (2001)
Grafika je i přes stáří Caraxu slušná a zvuky jsou nefalšované retro-kosmické. Celkový verdikt tedy zní: příjemní retro Space Invanders.


antstream