Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
100
VictoryGames.pl (Dec 04, 2004)
Grafika jest doskonała. Gra jest, jak sama nazwa wskazuje, w pełni trójwymiarowa, choć istnieje możliwość zmiany na widok z góry, znany z innych gier tego typu. Modele bil i stołów są stworzone perfekcyjnie, a i elementy poza nimi są w większości dopracowane. Jeżeli chodzi o sterowanie kijem jest ono wykonane w bardzo łatwy do opanowania sposób. Dźwięki, nagrane przy prawdziwych stołach bilardowych + przyjemna muzyczka, tworzą niesamowity klimat. Teraz mam wiadomość, która ucieszy modemowców, mianowicie gra chodzi bez najmniejszych zacięć nawet na modemach "powered by tepsa". Carom3D jest niesamowitym złodziejem czasu. Polecam go każdemu sympatykowi potyczek bilardowych.
100
Clubic (Aug 05, 2010)
La réalisation est bonne et, même si on ne ressent pas les sensations d'un vrai billard, il y a quelque chose. A essayer absolument.
95
GamesPort (Dec 28, 2003)
Na závěr bych hru zhodnotil jako velmi zdařilou po všech stránkách, určitě si všimnete drobných chyb, ale uznáte, že na celkovém dojmu to nic neubírá. Hra je freeware a to je pro ni velké plus. Troufám si tvrdit, že je jednou z nejlepších volně šířitelných her. Už jen třeba proto, kolik ji hraje lidí. A myslím, že pokud jste příznivci internetových her, tak nezbývá nic než doporučit.
86
FreeHry.cz (Sep 20, 2002)
Grafice není skoro co vytknout. Je pěkná, v 3D. Máme tu několik tématických a graficky unikátních místností (vánoce, Korea, Japonsko, underground aj.). Zvuky a hudba jsou průměrné. Jste-li příznivci kulečníku, tuto hru si nesmíte nechat ujít, protože se jedná asi prozatím o nejlepší hru na toto téma ve své oblasti, takže stahujte!
80
Softonic (Jun 18, 2010)
Complet, gratuit, joliment réalisé et bénéficiant d'une aide en ligne appréciable (disponible en français), Carom 3D pourrait bien faire partie des jeux de billard de référence.
40
MMOhut (2008)
Carom3D was the first major billiards MMO and has established it self as a dead-simple simulation of carom, pool, and snooker games. With international appeal and low system requirements, Carom3D is great at what it does, but player with no interest in pool won’t change their minds because of this game.
 
CanardPC (May 26, 2005)
Bref, après cette brillante intro, vous aurez compris que Carom 3D est un jeu de billard d'une qualité surprenante pour un produit gratuit.


antstream