Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream tournament

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
83
Sector (Dec 16, 2005)
Celkovo mám z hry veľmi dobrý pocit a s vedomím, že je od slovenskej firmy, je ešte lepší. Škoda absencie akejkoľvek marketingovej kampane, obrázkov, videí, dema, vďaka čomu hra aj skončí asi ako najlepšia hra roku 2005, ktorú takmer nikto nehral. Aspoň u nás a v Čechách sa to ako tak rozprúdilo a fanúšikovia série Hitman alebo Splinter Cell by titul určite nemali premeškať. Ale aj ostatní, kto majú radi Mafiu alebo Hidden and Dangerous štýl, by to mali skúsiť. Neoplatí sa to hrať hráčom, ktorým ide len o neustále strieľanie. Je to pomalá taktika, ktorá dobre kombinuje stealth a akčné misie, neznudí vás, a ani ju neprejdete veľmi rýchlo.
80
Doupe.cz (Sep 26, 2005)
Ve výsledku tak Chameleon představuje hru, která možná po technické stránce nemá na své současné konkurenty, ale která mi nabídla něco, co už dlouho žádný titul: radost z hraní - radost z procházení hry udělané s láskou. Snad až příliš mi připomněla dobu, kdy hry byly dělané především pro zábavu a ne pro peníze a kdy byl požitek z hraní postavený před technické kvality a bombastickou prezentaci. Nevím. Našli se tací, kteří tvrdí, že jsem Chameleon nadhodnotil. Možná. Jisté ale je, že u hraní jsem se skvěle bavil a těšil se z něj a že si myslím, že tahle hra si mou pozornost již zasloužila - a té vaší bych ji vřele doporučil. Více na: https://doupe.zive.cz/clanek/recenze-chameleon--velmi-dobra-pretvarka.
80
Games.cz (Sep 16, 2005)
Nečekaně povedený přírůstek do stealth žánru, který sice má své nedostatky, avšak celkově působí nesmírně vyváženým dojmem, exceluje designem úrovní a bavit se u něj mohou jak nováčci, tak ošlehaní veteráni. Chameleon mě navzdory náročnému začátku školního roku donutil několikrát za sebou jít spát až s ranním kuropěním, což se naposledy povedlo Splinter Cell: Chaos Theory.
80
Gery Gry (Mar 12, 2006)
Podsumowując muszę przyznać, że w stosunku cena/jakość, Kameleon wypada wyśmienicie i wręcz uważam, że grzechem byłoby go nie kupić. Za „psie” pieniądze otrzymiujemy tytuł z „górnej półki”, który może nie konkuruje z najlepszymi reprezentanci gatunku skradanek (Thief, Splinter Cell czy Hitman), ale jest tuż, tuż po nich. Klimatyczna rozgrywka, ciekawe i wymagające wysiłku misje, inteligencja wrogów, a także wiele innych kwestii powodują, iż warto się nim zainteresować.
80
Imperium Gier (Feb 20, 2006)
Muszę przyznać, że Kameleon wywarł na mnie niezwykle pozytywne wrażenie. Gra zaskoczyła mnie poziomem przygotowania i wykonania, i urzekła klimatem. To idealna propozycja dla graczy lubiących możliwie mocno wczuć się w skórę swojego wirtualnego bohatera. Kameleon nie zawiedzie także tych osób, które po prostu lubią dużą dawkę intensywnych przeżyć z grą komputerową. Cena rynkowa gry – 29,90zł – to znacznie mniej niż faktyczna wartość Kameleona. Ta gra spokojnie mogłaby wyjść na rynek w wersji full-price czyli kosztować 99zł. Warto zatem skorzystać z okazji.
79
Gry OnLine (Jan 20, 2006)
Kameleon nie ma szans na pokonanie Thiefa tudzież Splinter Cella, jednak dzięki solidnemu przygotowaniu, wciągającej fabule, a przede wszystkim ogromnym pokładom grywalności, na pewno znajdzie wielu oddanych fanów.
78
Bonusweb (Dec 23, 2005)
Příjemná česko-slovenská akce, která i se starším enginem mile překvapí svou grafikou a technickým zpracováním. Výše vyčítaná téměř nulová interaktivita prostředí bohužel hodnocení o pár bodíků snižuje. Přesto si Chameleon své příznivce najde a překvapí vysokou hratelností, variabilitou prostředí, ale i tím, že hlavní hrdina je normální člověk, ne žádný super hrdina. Jeho příběh si tak dokážete představit snadněji, než například Sama Fishera. Kdyby se Chameleon objevil před takovými dvěma roky, jistě by jeho hodnocení dosáhlo i takových 90%, ale přeci jen se grafika nemůže měřit se současnými hity.
62
Absolute Games (AG.ru) (Jun 22, 2006)
Зря он не улетел на Мальдивы — край соленого бриза, чистого неба и горячего солнца, где не надо жалеть о девяти часах жизни, выброшенных на ветер.


antstream tournament