Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users Say

Category Description User Score
Acting The quality of the voice or video acting. 3.2
AI The quality of the game's intelligence, usually for the behavior of opponents. 3.0
Gameplay How well the game mechanics work and the game plays. 3.3
Graphics The visual quality of the game 3.8
Personal Slant A personal rating of the game, regardless of other attributes 3.3
Sound / Music The quality of the sound effects and/or music composition 3.4
Story / Presentation The main creative ideas in the game and how well they are executed. This rating is used for every game except compilations and special editions which don't have unique game content not available in a standalone game or DLC. 3.3
Overall User Score (18 votes) 3.3


Critic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
95
FreeHry.cz (May 22, 2004)
Technická stránka je velice rozporuplná. Graficky je na tom Codename: Gordon abych pravdu řekl tak napůl. Někdy opravdu perlí, ale někdy je srovnatelný jen s průměrnými tituly své kategorie. Rozpačité pocity mám z nároků na hardware. Ačkoliv se můj „stroj“ vleze do doporučených požadavků naprosto v pohodě, najdou se hodně slabá místa, kde je cítit znatelné cukání. Světe div se, právě vysoké nároky na počítače jsou snad tím jediným temným záporem, kterého si lze povšimnout. Zbylé věci jsou patřičně na svých místech, což dělá tento počin jedinečným. Vřele doporučuji!
90
Plné Hry (May 25, 2004)
Co tedy dodat na konec? Na rovinu bych prostě od tak veliké hry čekal o něco více a na druhou stranu o něco méně zásadních chyb a nelogičností. Jinak uslyšíte jak zvuky, tak hudbu, která se sem celkem hodí, ale jinak prostě mohli kluci z Nuclear Vision odvést lepší práci, ale co naplat, hlavně, že je to zadarmo. Investovat do této hry by se vám vážně moc nevyplatilo, ale hlavně rozhodněte, zda stáhnete těch 40 MB. Nemáte-li co hrát, určitě vás Gordon (jenž vypadá jako Prehistorik) na několik chvil zabaví.
90
Clubic (May 18, 2004)
Entièrement gratuit avec des graphismes très sympathiques, CodeName : Gordon est une réussite d'autant plus que les dialogues sont très amusants. On regrette seulement l'absence de scrolling horizontal et un mode deux joueurs.
89
Freegame.cz (Jun 29, 2004)
Co mě mrzí, je délka hry, která je ostudná. Do hodiny byste měli hru dohrát a to bez větších obtíží. S bossi na konci levelů byste neměli mít práci. Stačí jen namířit, párkrát se krýt a je vymalováno. Když už hru dohraji, rád bych zkusil multiplayer, který Codename Gordon však nenabízí. Dále mi chybí možnost uložit si hru, která se v žádné hře neztratí. Tyto absence trochu vynahrazuje trénink, kterým si můžete projít před tím, než se pustíte do samotné hry. V případě, že ho absolvujete bez jakýchkoliv problémů si můžete být jisti, že do hodiny zmizí Codename Gordon z vašeho počítače, neboť hru do hodiny v naprosté pohodě dohrajete. Jde však o freeware verzi Hale-Life a to asi donutí každého „pravého“ hráče si ji stáhnout nevnímaje těch 40 MB! Potrápí se však hráči, kteří nevlastní příliš výkonné mašiny. Věnujte se proto doporučenému hardware, kde by hra měla běžet bez jediného seknutí.
80
VictoryGames.pl (Jul 24, 2005)
Po pewnym czasie zabawa się niestety nudzi, więc nie polecam w bardzo dużych dawkach. Produkcja lekka nie jest (40 MB), ale z całą pewnością warto ją pobrać. Posiadacze systemu Steam mogą ją ściągnąć bezpośrednio przez niego (wspomniana przeze mnie na początku promocja gry przez Valve). Dla wszystkich fanów Half-Life'a to absolutny "must have", i co najważniejsze - darmowy.
80
Hrej! (Jul 12, 2008)
I přes tyto zápory řadím Codename: Gordon vysoko mezi ty nejlepší free plošinovky, se kterými jsem měl v poslední době tu čest. Nevím, zda mne uchvacuje svět Half-Life, či samotný Gordon Freeman, ale tento titul má rozhodně něco do sebe.
80
gotoAndPlay() (Jun 09, 2004)
At the end of the day codename gordon can´t compete with 2d console game classics like metal slug and the contra series but its diversity in weapon and item set,different levels and several endbosses raise the bar in flash jump´n´shoot gaming.


antstream