Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
100
Abandonia Reloaded (Oct 21, 2006)
Overall this game excelled in pretty much every area and highly recommended that you check it out if you are a fan of this type of game. Alien Arena is one of the best freeware First Person Shooters out there right now, definitely check it out, and see it for yourself.
95
Freegame.cz (Aug 13, 2005)
Zpracování je opět na velmi kvalitní úrovni a rozhodně nikomu ostudu nedělá. Opět ovšem počítejte s větší velikostí archívu. Mám-li to nějak pěkně shrnout, pak vězte, že CodeRED trilogie je touto hrou skvěle dovršena. Stažení ale tentokrát doporučuji pouze hráčům, kteří holdují multiplayer hrám. Jinak vás hra bohužel bude po chvilce nudit.
90
Plné Hry (Nov 21, 2005)
Kupříkladu ve škole či jiných podobných zařízeních, kde máte do sítě zapojeno povícero počítačů pak můžete rozjet pořádnou lanpárty, která se pak od té v komerčním Unreal Tournamentu příliš lišit nebude. Adrenalinové a mnohdy značně futuristické zbraně, skvělé okolní prostředí a velice svižná hra – to je jen několik málo znaků, kterými se tato vysoce návyková hra vyznačuje. Jestliže jste tedy někdy Unreal Tournament Quaka či cokoliv podobného zkoušeli a líbilo se vám to, rozhodně stažením nejnovější Alien Areny neprohloupíte. Nabídne možná o fous slabější zábavu, zato však zcela zdarma. Kdo ví, třeba již za několik málo let se tvůrci Alien Arena svému komerčnímu vzoru, již nyní se ale jejich hra řadí mezi špičku nezávislé scény.
90
FreeHry.cz (Aug 15, 2009)
Alien Arena 2009 určitě patří k tomu nejlepšímu, co dnes může freeware scéna nabídnout, a to nejen díky neotřesitelnému základu v podobě profi enginu, ale také díky nevídanému úsilí a úctyhodné práci autorů. Fanoušci minulých dílů jistě po nové verzi sáhnou bez váhání, ostatním hráčům se zase tímto otevírá ideální příležitost vyzkoušet už jednu z legend virtuálního střílení.
80
Clubic (Jan 31, 2011)
Alien Arena est un FPS multijoueur gratuit, fun et très bien réalisé, qui a le mérite d'être mis à jour régulièrement. Même s'il ne propose rien de bien nouveau, il se situe dans la lignée de Nexuiz et s'avère tout aussi appréciable.
80
Softonic (Jun 15, 2006)
What would happen if you took Quake 3 Arena, UT, a few Martians, some weird robots and gadgets, threw them in a blender and pressed the button? You'd have Alien Arena 2006, that's what!
62
Indie Game Magazine (Mar 28, 2012)
Now, given the number of qualifying statements I’ve appended to my summary it’s not unreasonable to enjoy this kind of game at all. It just fits an older aesthetic that current trends in gameplay have mostly left behind. I know that a good number of 80s babies who spent their teens at LAN parties will jump at the chance to give this a shot if they haven’t already. After that, they’ll probably head right back to Counter-Strike. Mark my words.


antstream