Join our Discord to chat with fellow friendly gamers and our knowledgeable contributors!

antstream
CodeRED: Battle for Earth Windows Monologue

MISSING COVER

Genre
Perspective
Gameplay

User Reviews

There are no reviews for this game.


Our Users SayCritic Reviews

MobyRanks are listed below. You can read here for more information about MobyRank.
100
GameHippo.com (Apr 04, 2003)
The Bottom Line: CodeRED was the easiest 10/10 I've ever given out. Everything is excellent and I was far from disappointed. Download it. Now.
91
FreeHry.cz (May 27, 2005)
Dnes tu pro vás máme opravdovou lahůdku. 3D akční hra z prvního pohledu využívající Quake2 engine, která graficky válcuje původní hru na všech frontách a k tomu všemu je zcela zdarma! Nabízí sedmnáct dlouhých misí a hodiny skvělé zábavy. Něco takového tu dlouho nebylo a rozhodně to nesmíte minout!
88
Freegame.cz (Aug 11, 2005)
Tvůrci také upravili některé prvky, které byly původnímu Quakovi 2 vytýkány. Jedná se hlavně o plynulé zaměřování myši, jež se poprvé objevilo až v komerční hře Unreal. Do CodeRED - Battle For Earth byla tato vlastnost přidána a nic vám nebrání vychutnat si hru na maximum. Pokud vás single player omrzí, můžete zkusit své štěstí v multiplayeru. Jedinou nevýhodou zůstává poměrně velká velikost archívu. Stažení přesto doporučuji! Něco takového se totiž každý den rozhodně nevidí! ;)
80
Hrej! (Nov 08, 2005)
Nabídka zbraní a herních možností je v podstatě stejná jako u Quake 2 - autoři se neobtěžovali se změnami v této oblasti. Potěší poměrně dlouhá singleplayerová část o čtrnácti levelech, které nabízejí poněkud rozměrově nejednotné objekty. Kupodivu to ale nepůsobí nijak zvlášť nepříjemně, jen člověk nesmí očekávat realistické scény. Grafika je vynikající, taková Acid Arena sice vypadá ještě lépe, ale vzhledem k nízkým hardwarovým nárokům je příjemné, co všechno za efekty autoři do Battle for Earth nacpali.


antstream